Як зробити "старе" особа.

Состаріваніє особи - це ретуш високої складності, яку виконують фахівці високої кваліфікації. Але програма Adobe Photoshop дозволяє Зробити старе особа простим способом, доступним навіть новачкам.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop CS2 або вище
Інструкція
1
Ви повинні підготувати дві фотографії: вихідну - особа на якій ви хочете зістарити, і фотографію, на якій зображений старий человек.Откройте зображення зі старим людиною в Adobe Photoshop (Ctrl + O), і скопіюйте її в буфер обміну. Має сенс скопіювати не всі зображення, а тільки особа. Для цього, виберіть інструмент «Ласо» (L) і обведіть їм потрібну область. Коли ви відпустите кнопку миші, з'явитися тонка пунктирна лінія навколо виділеної області. В меню «Редагування» виберіть пункт «Скопіювати» (Ctrl + C).
2
Відкрийте зображення з особа м, яке ви хочете состаріть.Нажміте в меню «Редагування» пункт «Вставити» (Ctrl + V) .Оскільки зображення можуть відрізнятися за розміром, необхідно масштабувати верхній шар . Для цього в меню «Редагування» виберіть пункт «Вільна трансформація». Навколо ілюстрації з'являться маркери, потягнувши за які ви отримаєте можливість збільшувати, зменшувати і розтягувати ізображеніе.Проследіте, щоб нахил голови на обох портретах збігався. Для цього відведіть трохи курсор миші від одного з маркерів, поки його іконка не зміниться на подвійну дугообразную стрілку. Потім за допомогою лівої кнопки миші змініть нахил ілюстрації. Щоб прийняти зміни, натисніть клавішу «Введення».
3
В панелі шарів задайте непрозорість верхнього шару - близько 50 відсотків (F7). Точна величина залежить від яскравості та освітлення на фотографії. Тепер нижній шар буде просвічуватися крізь верхній.
4
Знову увійдіть в режим вільної трансформації і, розтягуючи верхній шар і змінюючи його положення, добийтеся максимального збіги портретів. Виберіть інструмент «Ластик» (E) і приберіть все зайве. Потім задайте силу натискання близько 30 відсотків, і опрацюйте ластиком ті місця, де видно розбіжності. Особливу увагу звертайте на очі, ніс і рот.
5
На закінчення потрібно відрегулювати колірної тон верхнього шару, оскільки колір і тон шкіри можуть відрізнятися. Для цього зайдіть в меню «Зображення» і в підміню «Корекція» виберіть «Колірний баланс». За допомогою бігунків відрегулюйте колірної тон таким чином, щоб він співпадав на обох фотографіях.
6
Збережіть результат роботи (Shift + Ctrl + S).