Як зробити ялинку орігамі. орігамі- робимо ялинку.

Орігамі - давнє японське мистецтво складання фігурок з паперу. Ялинку зможе виготовити навіть новачок у цій справі, це нескладна модель. Якщо ялинка вам потрібна в якості новорічного символу, то безмежну фантазію можна проявити в її декоруванні: використовувати гарну папір, прикрасити блискітками.
Вам знадобиться
  • папір, ножиці, клей (за бажанням)
Інструкція
1
Зігніть по діагоналі аркуш паперу навпіл.
2
Складіть вийшов трикутник навпіл вертикальною лінією.
3
Потягніть за верхній шар паперу, коли вийде ромб, притисніть.
4
Зробіть так само як і в попередньому пункті, тільки з іншого боку. Повинен вийти ромб.
5
Тепер з кожного боку нижній куточок ромба зігніть вгору майже до верхнього кінця. Потім перелістніте верхній шар правого боку ромба наліво по складці в середині і повторіть те ж саме з цим куточком. Потім переверніть і виконайте те ж саме з іншого боку.
6
Зробіть 3 таких заготовки, кожну менше, ніж попередня, і послідовно поставте один на одного. Для стійкості кожну заготовку можна зігнути навпіл вертикальною лінією і розігнути. Готово.
Зверніть увагу
Якщо ви робите ялинку з односторонньою паперу, то починайте перший крок так, щоб кольорова сторона паперу лежала зверху.
Корисна порада
Краще брати односторонню кольоровий папір, бажано зелену. Тоді по завершенні роботи ви побачите "шапку" зі снігу. Квадрат з паперу потрібно вирізати рівно і акуратно, тому що може вийти неправильна ялинка. Для того щоб правильно виконати пункти 3 і 4, ви можете спочатку намітити складку на папері, щоб було зручніше притискати папір.
Неодмінний атрибут Нового року - ялинка. Не використовуючи живі дерева, будинок можна прикрасити і паперовими фігурками або подарувати сувеніри друзям. Для їх виготовлення не потрібно багато часу, але такі вироби створять святковий настрій вам і вашим близьким.
Вам знадобиться
  • - зелена папір;
  • - ножиці;
  • - фольга;
  • - мішура;
  • - клей.
Інструкція
1
Для виготовлення виробів у техніці орігамі застосовуються базові форми - певні способи складання, які служать основою для майбутньої фігури. Спочатку зробіть три деталі базової форми «Повітряний змій». Для цього підготуйте три квадрати: великий, трохи менше і маленький.
2
Візьміть один кут деталі і прикладіть його до протилежного. Зігніть і вирівняйте, щоб сторони збігалися. Потім пропрасуйте лінію згину. Тепер розправте деталь, повертаючи первісну форму квадрата.
3
Після цього бічні сторони квадрата прикладіть «долиною» до отриманої середньої лінії. Вирівняйте і зігніть. Тепер витягніть внутрішні кути так, щоб лінії згину опинилися поруч, вздовж середньої лінії.
4
Нанизайте отримані деталі друг на друга. Переверніть під ялинку. Тепер ялинку можна декорувати шматочками мішури, блискітками, бісером. Або зробіть фігурки з фольги за допомогою діркопробивача і приклейте їх до імпровізованим гілкам. Таким виробом можна прикрасити справжню ялинку або подарувати в якості закладки.
5
Для виготовлення наступного варіанта ялинки будуть потрібні 10 кіл різного діаметру (кількість кіл може бути іншим - залежно від бажаної величини падлюка і пишності). Розділіть круги на 8 рівних частин, олівцем зробіть розмітку.
6
Тепер робіть надрізи приблизно до середини намічених ліній. Потім на кінці кожного сегмента зробіть конуси і склейте їх. Те ж саме повторіть і з іншими кругами.
7
З дроту підготуйте ствол для майбутньої ялинки. При цьому врахуйте висоту вироби і додайте 20 см для стійкого підстави. Випряміть дріт. Сформуйте на одному її кінці коло, щоб ялинка могла стояти. Середини підготовлених кіл проткніть зубочисткою. Тепер нанизуйте деталі на підставу від найбільшої до найменшої. Для верхівки ялинки виріжте коло, ще менший за діаметром, і зробіть з нього конус.
8
Ще один спосіб виготовлення ялинки з паперу теж передбачає складання макета з круглих деталей. Для нього буде потрібно 3 різних по діаметру кола. Розділіть кожну деталь на багато рівних частин (чим більше частин, тим пишніше буде ялинка).
9
Зробіть надрізи до середини намічених ліній. А одну з них розріжте до середини кола. Поверніть деталь лицьовою стороною. За допомогою олівця закрутіть розрізані деталі.
10
Тепер з кола зробіть конус. Аналогічним чином підготуйте залишилися ялинкові яруси з кіл. Поставте деталі один на одного. Прикрасьте виріб.
Зверніть увагу
Якщо при виготовленні другого варіанту ялинки заздалегідь не проткнути круги зубочисткою, то при нанизуванні на дріт деталі можуть пом'яти.