Як споювати пластикові труби. Як різати поліпропіленові труби.

Люди, які самостійно проводять пластиковий водопровід, обов'язково стикаються зі спайкою пластикових труб. Для споювання необхідно мати спеціальний інструмент. Також потрібно дотримуватися деякі важливі правила.
Інструкція
1
Для початку потрібно розігріти паяльник. Після того, як він нагрівся до потрібної температури, з двох сторін необхідно насадити трубу і муфту. Утворюється з'єднання. Потім потрібно почекати близько 5 секунд. Відбудеться розплавлення верхнього шару пластика. Деталі потрібно зняти з паяльника і зістикувати. Розплавлені частини досить легко спаиваются один з одним. Необхідно тільки зафіксувати на 5 секунд цей стик. Після цього відбудеться остигання. Даний спосіб дуже надійний. Після того, як деталі спаяні, вони мають загальний «литий» шов.
2
Споювати пластикові труби можна спеціальним апаратом. Продається він в будь-якому будівельному магазині. Комплект складається з паяльника, насадок для зварювання, і ножиць для різання поліпропіленових труб. Різати пластикову трубу досить просто. У старих моделей труб була одягнена зверху металева фольга. Ці труби були армовані. Для того щоб розрізати таку трубу, необхідно було зняти її за допомогою спеціального круглого "рубанка", який також йде в комплекті з паяльником.
3
Застосовувалися армовані водопровідні труби тільки для гарячої води. В даний час практично всі труби виробляють з армировкой зі скловолокна. Вони використовуються як для холодної, так і для гарячої води. Пластикові труби та фітинги перед спайкою обов'язково повинні бути сухими. Якщо робиться ремонт вже працюючої системи водопостачання квартири, то місце спайки потрібно просушити рушником або феном. Пластикові труби , які будуть спаюватися, повинні бути від одного виробника. Вкрай не рекомендується споювати труби різних виробників. Справа в тому, що різні виробники використовують різні склади пластмас. Спайка може бути виконана неякісно.