Як зробити макет землі. макет глобуса своїми руками.

«Земля в ілюмінаторі, Земля в ілюмінаторі видна ..» (гр. «Земляни») Найпростіший спосіб роздобути макет нашої блакитної планети - це купити глобус. Ну, а якщо хочеться відчути себе творцем, то є кілька варіантів створити земну кулю своїми руками.
Вам знадобиться
  • Для кроку 1: Футбольний, волейбольний або будь-який інший м'яч з достатнім діаметром для того, щоб втілити уявлення про макеті планети. Крім цього підготуйте тканину трьох кольорів: блакитну, зелену і білу.
  • Для кроку 2: Біле яйце, цибулиння, рис, листя кропу, синька і марля.
  • Для кроку 3: Синій повітряну кульку, самоклеящаяся зелена папір.
Інструкція
1
Основний колір буде блакитним. Вам треба вирізати із зеленої тканини заготовки, що повторюють форму материків. Білий матеріал буде необхідний для того щоб зобразити хмари, тут можна проявити фантазію і додати їм абсолютно будь-яку форму і розмір. Заготовки у формі материків і хмар прикріпіть по типу аплікації до тканини основного кольору. Далі обтягніть м'ячик отриманим матерчатим варіантом карти світу. Глобус готовий.
2
Прикрасьте пасхальне яйце. Спочатку відварюємо яйце в цибулинні. Далі кріпимо листя кропу і рис до яйця за допомогою марлі і опускаємо в киплячу синьку. Варимо приблизно 5-7 хвилин, виймаємо і даємо обсохнути. Розгортаємо і дивимося на макет землі в мініатюрі.
3
Надуйте повітряна куля. Виріжте з самоклеящейся папери материки і наклейте їх ні кульку. Прекрасний спосіб отримати недорогу і оригінальну модель.
Корисна порада
На цьому варіації не закінчуються. Їх рівно стільки, скільки існує на світі круглих предметів. Можна прикрашати, займатися оббивкою і обробкою. Все обмежується тільки вашою фантазією і підручним матеріалом.