Як створити титульний лист.

Обличчям кожного документа, будь то художня книга або реферат, курсова або дипломна робота, є титульний лист . На ньому присутні дані про зміст документа, його автора й призначенні. Єдиного стандарту оформлення титульного лист а не існує. У різних організацій вимоги до його оформлення, природно, різні. Але прийоми оформлення при цьому використовуються одні й ті ж.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма MS Word, навички по роботі з Word
Інструкція
1
Створіть новий документ в редакторі MS Word. Для цього потрібно відкрити папку, де буде зберігатися документ. Клікніть в її вікні правою клавішею мишки, в меню виберіть пункт «Створити», а в ньому клікніть по рядку «Документ Microsoft Word». Змініть його назву на «Титульний лист » і відкрийте отриманий документ.
2
Складіть схему розташування елементів титульного лист відповідно до ваших вимог. В меню «Файл» виберіть пункт «Параметри сторінки» і встановіть у вікні, необхідні відступи.
3
Щоб створити шапку лист а, перемістіть початок рядка в потрібне місце. Якщо шапка повинна розташовуватися по центру сторінки, в меню управління розташуванням тексту виберіть варіант «По центру». Якщо потрібно змістити шапку лівіше або правіше, перемістіть в лінійці зверху документа верхній бігунок в потрібне місце. Не намагайтеся змістити напис в потрібне місце за допомогою пробілів.
4
Зміщення вниз можна робити, просто натискаючи клавішу Enter. Звичайно, можна зробити це за допомогою управління міжстроковими інтервалами, проте такий спосіб складніше і має меншу мобільністю.
5
Розміри написів титульного лист а зазвичай вказуються в технічному завданні до документа. Щоб встановити їх, виділіть за допомогою миші потрібні фрагменти тексту і в меню управління шрифтом виберіть потрібний розмір. Найчастіше назва документа розміщується в центрі лист а і робиться великим жирним шрифтом.
6
В кінці титульного лист а за допомогою меню «Вставка» зробіть розрив сторінки. Це стане в нагоді у випадку, якщо титульний лист потрібно буде вставити в документ.