Як змінити процесор.

В «життя» кожного комп'ютера настає момент, коли його продуктивність виявляється недостатньою для тих завдань, які ставить перед ним користувач. А так як складається комп'ютер з окремих комплектуючих, заміна лише деяких з них здатна цю саму продуктивність істотно підвищити. Заміна процесора є одним з найефективніших способів підвищення швидкості роботи комп'ютера.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, новий процесор, термопаста, викрутка, початкові навички по роботі з комп'ютером.
Інструкція
1
При покупці нового процесора зверніть увагу на його сумісність з вашою материнською платою. Щоб дізнатися це, зайдіть на сайт виробника материнської плати і знайдіть таблицю сумісності. Кваліфіковані продавці в спеціалізованих магазинах також можуть допомогти в цьому питанні.
2
Перед початком заміни процесора вимкніть комп'ютер і вийміть кабель живлення з розетки. Відкрийте бічні панелі корпусу.
3
Процесор розташований під радіатором кулера. Для того, щоб замінити його, зніміть кулер. Зазвичай засувки кулера легкодоступні, однак, деякі моделі систем охолодження можна зняти, тільки витягнувши з корпусу материнську плату. Після зняття фіксуючих засувок акуратно від'єднайте кулер від процесора . Він може прилипнути досить сильно, і щоб стронуть його з місця, злегка покрутіть кулер навколо осі.
4
Відкрийте фіксуючу скобу сокета і витягніть старий процесор. Встановіть на його місце новий процесор і закрийте скобу. При цьому дотримуйтеся обережності і переконайтеся, що процесор встановлений у сокеті правильно і відповідно до виступами-ключами.
5
Нанесіть на верхню кришку процесора трохи термопасти і розподіліть її на поверхні кришки. Повинен вийти тонкий шар.
6
Видаліть залишки старої термопасти з нижньої поверхні кулера за допомогою дрантя або паперу і встановіть кулер на місце. Простежте, щоб всі засувки закрилися до кінця, а кулер щільно прилягав до процесора і не бовтався. Закрийте кришки корпусу і включіть комп'ютер.