Як роздрукувати pdf. Як друкувати документи pdf.

Формат зберігання електронної документації PDF давно став стандартом де-факто для публікації документів в мережі інтернет, а також для інструкцій, описів різних товарів і програмних продуктів. При цьому можливості цього стандарту дозволяють застосовувати складне форматування з графічними елементами, гіперпосиланнями і розгалуженими меню. Незважаючи на його зручність для перегляду електронної документації, іноді виникає необхідність перекладу електронного документа PDF в «паперовий» варіант.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма для роботи з документами формату PDF Adobe Reader, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Скачайте з сайту Adobe інсталяційний файл Adobe Reader і запустіть його. Програма безкоштовна і не вимагає реєстрації. Обов'язково дочекайтеся закінчення установки.
2
Запустіть Adobe Reader за допомогою ярлика на робочому столі або зі списку встановлених програм меню «Пуск». Відкрийте документ, для цього в меню "Файл" виберіть пункт "Відкрити" і вкажіть шлях до потрібного файлу.
3
У правому верхньому куті вікна програми розташований ярлик друку, що виглядає, як мініатюрний принтер. Натисніть лівою кнопкою мишки по ньому і у вікні, налаштувань друку в рядку «Принтер» вкажіть пристрій, на якому проводитиметься друк.
4
Нижче виберіть, які сторінки документа потрібно надрукувати і вкажіть, чи потрібно розділити документ при друку на парні і непарні сторінки.
5
В розділі «Обробка сторінки» вкажіть кількість копій і, при необхідності, вид масштабування.
6
Праворуч розташоване поле попереднього перегляду сторінок, в якому відображається майбутній вигляд надрукованого документа. Простежте за тим, щоб всі сторінки документа відображалися коректно. Після цього натисніть "ОК". Документ буде відправлений на принтер.