Як зняти блок живлення.

Коли виникає необхідність у заміні комплектуючих в комп'ютері, звичайно, можна звернутися до фахівців. Але, по-перше, вони працюють не безкоштовно, а по-друге, вони не завжди є під рукою. При цьому технічної складності заміна комп'ютерних деталей не представляє. Все, що потрібно - це викрутка і акуратність.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, блок живлення, невелика хрестова викрутка, мінімальні навички щодо поводження з комп'ютером,
Інструкція
1
Всі описані операції повинні проводитися при вимкненому живленні комп'ютера. Від'єднайте кабель харчування від системного блоку.
2
Відкрийте бічну кришку корпусу з боку доступу до роз'ємів материнської плати. Блок харчування найчастіше розташований над платою, але зустрічаються й інші варіанти. Знайдіть його.
3
Від блоку харчування до комплектуючих всередині комп'ютера йдуть кабелі, необхідно від'єднати їх. Акуратно витягніть кабелі харчування з жорстких дисків і оптичних приводів. Якщо кабель харчування підключений до відеокарти, також від'єднайте його, віджавши засувку-фіксатор.
4
Вийміть основний і додатковий кабелі харчування з гнізд материнської плати. Вони також забезпечені засувками, які необхідно відігнути. Витягати кабелі потрібно обережно, можна злегка похитати їх в гнізді, але не докладати при цьому зайвих зусиль. Перевірте, щоб всі дроти всередині комп'ютера, що йдуть від блоку харчування , були відключені.
5
Викриття чотири гвинти, якими блок харчування прикручений до корпусу. Вони розташовані на задній панелі. При цьому притримуйте другою рукою блок харчування , щоб він не звалився всередині корпусу на що-небудь важливе.
6
Обережно, не кваплячись витягнете блок харчування з корпусу. Можливо, для цього доведеться зняти оптичний привід або кулер процесора, але в більшості сучасних корпусів в цьому немає необхідності.