Як зробити піратські карти.

Одне тільки згадка про піратські картах здатне розбурхати уми і фантазію романтіческіx натур. Якщо магія цих чарівних слів на вас не діє, то, можливо, ви ніколи не тримали в руках ці самі піратські картки . Що ж, це справа поправимо. Вам не доведеться залишати власну оселю, щоб відправитися в плавання в пошуках затонулих піратських кораблів. І вам не доведеться вирушати в музей військово-морського флоту в надії побачити там стареньку піратську карту. Все набагато простіше. Ми зробимо піратські картки самі!
Вам знадобиться
  • Папір, кольорові олівці, книга про піратів для натхнення, духова шафа, стара клейонка, мотузка, торт, шоколадна глазур.
Інструкція
1
Для виготовлення піратської картки найнижчою категорії складності візьміть папір і кольорові олівці. Намалюйте таємничий острів. Надайте йому звучну назву, можна вигадане, наприклад Острів Мерця з скринею. А можна назвати острів в чиюсь честь, наприклад Острів Капітана Флінта. (Взагалі було б непогано перечитати дещо з світової літератури відповідної тематики). Нанесіть на карту сітку меридіанів і паралелей. Вкажіть сторони світу. Червоним олівцем поставте хрестик на те місце, де пірати зарили скарб.
2
Далі намалюйте на мапі особливі прикмети, за якими можна орієнтуватися на місцевості, щоб знайти скарб. Наприклад великий колючий кактус. Або покинута могила безіменного пірата. Та хіба мало ще що. На зворотному боці картки напишіть по пунктам, як знайти скарби. Наприклад, там може бути такий пункт: "Місце, де заритий скарб, вкаже кінець тіні від могильного хреста, коли сонце буде в зеніті" (тобто опівдні). І не забудьте домалювати череп і кістки!
3
Потім треба взяти карту гарненько її пом'яти і ... запікати в духовці п'ять хвилин до повної готовності. Краю картки покриються неповторним засмагою, який відразу постарить її років на двісті. А фактура паперу зміниться - вона стане ламкою і крихкою, як справжня старовинна папір. Якщо по чиєїсь необережності карта розсиплеться на порох, не сумуйте - така вже доля багатьох піратських карт. Нехай вас втішає думка, що ви-то пам'ятайте заповітний план острова і тепер ви єдиний хранитель таємниці скарбу.
4
Щоб виготовити піратську карту підвищеного рівня складності і міцності, візьміть з дачного кухонного столу клейонку, переверніть її виворотом догори і ви побачите, як час постаралося приготувати вам ідеальну основу для творчості. Намалюйте карту, подібну вище описаною, але нехай подробиць буде більше. Гарненько потріть наждачкою лицьову сторону клейонки, можна до дірок, щоб зістарити її. Запікати в духовці карту не треба. Досить згорнути її в рулон, перев'язати мотузкою і можна зберігати в бабусиній скрині, витягуючи її звідти по великим піратським свят.
5
На найбільший піратський свято можна зробити солодку піратську карту. Нехай мама чи бабуся пірата спече торт, а на його поверхні шоколадною глазур'ю намалює карту з хрестиком. Чи треба говорити, що під хрестиком в торті буде захований вельми їстівний скарб - ягідка, цукат або горішок. Така карта краще за інших підходить для того, щоб її з'їсти і зберегти місце піратського скарбу в таємниці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oQWW6Hm38_w