Як виїхати на ПМП до Чехії.

Чехія - досить привабливий варіант еміграції в Європу. На відміну від інших країн стати постійним жителем Чехії нескладно: достатньо прожити в ній п'ять років, маючи дозвіл на проживання і за цей час вивчити чеську мову.
Інструкція
1
Чехія іноді сприймається росіянами як якийсь бар'єр між Росією і Європою. В Чехії все не зовсім так, як у нас, але і не зовсім там, як "на Заході". Еміграція в Чехію - це зміни в житті без стресу, пов'язаного з необхідністю сприймати зовсім чужу культуру. Легкість еміграції в Чехію теж говорить на користь цієї країни: для отримання постійного місця проживання в Чехії досить прожити в ній п'ять років, маючи дозвіл на проживання.
2
Найпростіший спосіб отримати вид на проживання в Чехії - бути директором компанії, зареєстрованої в Чехії, тобто просто мати бізнес. Тоді переїхати в Чехію зможете і ви, і ваші неповнолітні діти, і чоловік або дружина. Для отримання посвідки на проживання буде потрібно зібрати наступні документи: 1. документ, що підтверджує наявності у вас місця проживання в Чехії - наприклад, договір оренди будинку і т.д.2. медична страховка (краще чеська) .3. довідка про відсутність судімості.4. виписка з банківського счета.5. три фотографії 3,5 см на 4,5 см.6. заповнена анкета (скачати її можна тут: http://www.mzv.cz/).7. документи вашої чеської фірми - для підтвердження її налічія.8. загранпаспорт.9. копія банківської карти.С зазначеним вище пакетом документів необхідно прийти на співбесіду в посольство або консульство Чехії за місцем проживання. Протягом 2-3 місяців приймається рішення про видачу посвідки на проживання.
3
Вид на проживання спочатку видається тільки на 6 місяців. Тому його необхідно продовжити, що робиться тільки на території Чехії. Подати документи на продовження посвідки на проживання потрібно не пізніше, ніж за 14 днів до дня закінчення дії посвідки на проживання. Перше і всі наступні продовження посвідки на проживання робляться на термін у два роки. Продовження посвідки на проживання займає, як правило, 1-2 місяці.
4
Після п'ять років проживання в Чехії необхідно подати прохання на отримання постійного місця проживання. Варто пам'ятати, що для отримання постійного місця проживання не можна бути відсутнім в Чехії більше 10 місяців за п'ять років або більше півроку безперервно. Також для отримання постійного місця проживання буде потрібно здати іспит з чеської мови. Постійне місце проживання в Чехії можна отримати на десятирічний термін.
Чехія красива країна, і багато хто хоче туди переїхати. Як це зробити, що очікує там іноземців, які правила в цій державі? Чехія для іноземців не є раєм, але загальноприйняті в Європі права і правила роблять життя в Чехії зручною і досить передбачуваною. Існує декілька варіантів для отримання візи в Чехію .
Інструкція
1
Переїхати в Чехію можна для отримання освіти. Освіта у вищих навчальних закладах на чеській мові безкоштовне. Для початку ви вступаєте на підготовчі курси для вивчення чеської мови. Вам видається документ для отримання річної вузи для студента в консульстві Чеської республіки. Молоді люди, отримавши в Чехії освіту, легко адаптуються і в майбутньому не мають проблем із працевлаштуванням. Витрати на навчання в Чехії менше, ніж допустимо в Америці, тому що нижче вартість життя, а це великий плюс.
2
Можна отримати робочу візу. Цей варіант підходить фахівцям, які володіють чеською або англійською мовами хоча б на комунікативному рівні. Розвивається ринок Чехії залучає фахівців з усього світу. Великим попитом користуються фахівці IТ індустрії. В цьому випадку дуже просто і легко отримати візу. Віза видається на 2,5 року.
3
Бізнес - віза. Це найбільш поширений варіант імміграції в Чехію . В Чеській Республіці реєстрація і зміст фірми відносно невеликі.
4
Великий плюс цього варіанті в тому, що ви не будете залежати від третіх осіб. В Чехії існує багато кредитних програм, зручна податкова політика. Крім того члени родини власника фірми і його засновники можуть переїхати на легальних умовах.
5
На реєстрацію фірми знадобиться 10 днів і обійдеться в 2000 євро. Квартиру з 2009 року може купити будь-який іноземець. Один квадратний метр житла в Празі в новому будинку коштує 1200 євро. У відмінності від Росії квартири продаються повністю обладнаними, навіть є кухонні меблі.
6
Хто має фірму іноземець повинен оплачувати соціальну та медичну страховки. Суми страховок близько 400 євро. Маючи медичну страховку, іноземець може отримувати медичну допомогу безкоштовно в будь-якому медичному закладі Чехії.