Як вибрати хостинг.

Багатьом власникам сайтів знайома ситуація з пошуком серверів для їх розміщення. Після тривалого вибору пошуки нарешті завершені - сайт працює, посилання та банери теж в порядку. Статистика показує кількість відвідувань, з'явилися постійні відвідувачі, що не може не радувати. І ось цю радісну картину починають затьмарювати невідомі раніше подробиці: сервер не працює цілодобово, доступ відвідувачів до сайту утруднений через погану зв'язку, а постійні збої сервера не дають збільшити відвідуваність.

Що ж робити? Як вибрати хостинг правильно, щоб не довелося кілька разів підряд робити всю роботу заново, змінюючи все розміщувані посилання, інформувати в банерні служби про вимушене (і на жаль - черговому) переїзді ... Погодьтеся, що такі проблеми зовсім ні до чему.Поетому до місця розміщення (хостингу) вашого сайту потрібно підходити з усією відповідальністю. Почніть свої пошуки за такими параметрами:

  1. Спосіб завантаження на сервер. Вибирайте максимально зручний для себе з протоколів завантаження - http або ftp.
  2. Оцініть швидкість роботи сервера. Якщо ваш сайт містить анімацію та графічні об'єкти, то повільний сервер буде гальмувати завантаження сторінок при перегляді.
  3. Оберіть можливість розміщення скриптів CGI і SSI, виконуваних на сервері. Пускай на перших порах ви навіть не знаєте, що це таке. Але, як відомо, під час роботи приходить апетит, і вже через деякий час вам захочеться розмістити на сайті всілякі анкети, опитування, та й деякі види банерів вимагають від сервера підтримки CGI.
  4. Щоб вибрати хостинг правильно, потрібно знати час роботи сервера. Деякі з серверів не працюють цілодобово (відключаються на ніч). І як би вас не запевняли, що нічних відвідувачів дуже мало, згадайте хоча б про часові пояси.
  5. Стабільна робота сервера. Безкоштовні сервера досить часто грішать систематичними виходами з ладу.

Тому, зваживши всі параметри і проаналізувавши відгуки власників сайтів про той чи інший хостингу, ви дійдете висновку, що найбільш прийнятним варіантом буде все ж платний хостинг. Оскільки ціни на нього не надто високі, а за рівнем і якістю послуг він перевершує безкоштовні сервера. Тим більше що у зв'язку з великою конкуренцією на хостинговому ринку, більшість власників серверів проводять акції, пропонуючи безкоштовні скрипти і програми. Плюс до всього заробити на розміщенні рекламних сервісів на сторінках свого сайту.