Як зробити мишоловку в домашніх умовах. Як зробити мишоловку з пластикової пляшки.

Жителі міських квартир, сільських і дачних будинків досі стикаються з необхідністю позбавлення від дрібних гризунів, які завдають шкоди майну і можуть загрожувати здоров'ю людей, розносячи заразу. Один з таких гризунів - миша. Позбутися від мишей можна шляхом спорудження та установки мишоловок.
Вам знадобиться
  • Пластикова пляшка 0,5 л, ніж, картонна трубка, ножиці, скотч, відро з високими бортиками.
Інструкція
1
Зараз можна купити мишоловку в будь-якому господарському магазині. Проблема в тому, що практично всі вироблені мишоловки націлені на знищення гризунів, а не на їх ловлю. Такі мишоловки не рекомендується використовувати в приміщеннях, де можуть перебувати діти або домашні тварини, так як це може привести до серйозних травм кінцівок. В домашніх умовах ви можете зробити мишоловку , затративши при цьому мінімум часу і зусиль. Можна виготовити два види безпечних мишоловок.
2
Для цього вам знадобиться ніж і порожня пластикова пляшка 0,5 л. Пляшку необхідно розрізати впоперек навпіл. Мишоловка виготовляється з нижньої половини пляшки. По краю заготовки вирізаються клиновидні зубці-пелюстки глибиною 5-7 см.
3
Потім всередину мишоловки поміщається приманка. Після цього пелюстки потрібно загнути всередину мишоловки так, щоб залишилося маленьке отвір, через яке миша потрапить всередину пастки. Після того як гризун проникне всередину мишоловки, він не зможе вже вибратися з неї, так як гострі зубці не дадуть йому цього зробити.
4
Для того щоб зробити іншу мишоловку , вам потрібно взяти відро з високими бортиками, ножиці, скотч, трубку з картону. В якості трубки з картону можна взяти картонну підставу від рулону туалетного паперу. Картонну трубку потрібно розрізати уздовж навпіл. Далі за допомогою скотча потрібно приклеїти до основи однієї з половинок трубки шматок картону так щоб вийшов тунель з однією плоскою стороною.
5
Картонний тунель встановлюється на краю стола, стільця, полки так, щоб один край тунелю знаходився в повітрі. З цього краю кладеться маленький шматочок приманки. Прямо під вільним краєм мишоловки розміщується відро. Мишоловка готова. Як тільки миша пройде по тунелю за приманкою, вона одразу впаде в відро, з якого не зможе вибратися.
Корисна порада
При виготовленні мишоловки з пластикової пляшки, можна використовувати пляшки об'ємом 1 л; В якості трубки з картону можна взяти картонну підставу від рулону паперових серветок або рушників; З однієї картонної трубки можна зробити дві мишоловки.