Як розібрати офісне крісло.

Іноді виникає необхідність розібрати офісне крісло . Більшість виробників вкладають в коробку з крісло м інструкцію по збірці, а ось розбирання виробу може викликати труднощі при відсутності досвіду.
Вам знадобиться
  • Звичайний і прогумований молотки, зубило або металева трубка, викрутка
Інструкція
1
При розбиранні офісного крісла можуть знадобитися звичайний і прогумований молотки, зубило або металева трубка круглого перерізу діаметром 30-40 мм.
2
Встановіть крісло біля стіни, станьте ногами на хрестовину особою до крісла і візьміться за підлокітники. Нехай помічник страхує вас від можливого падіння. Потягніть крісло за підлокітники вгору, розгойдуючи його в різні боки.
3
Якщо ложе відокремилося від газліфта, переверніть хрестовину газліфтом вниз і тримайте на вазі невисоко над підлогою, постукуючи молотком по краю газліфта. Використовуйте зубило або металеву трубку в тому випадку, якщо молоток не дістає до краю. Постукувати слід акуратно, намагаючись ні в якому разі не потрапити по центру газліфта - там розташована крепежная скоба, чутлива до ударів.
4
Якщо газлифт відокремився від хрестовини, але залишився в хитному механізмі, тримайте крісло газліфтом вниз. Розхитати його ударами гумового молотка по верхньому щаблі, яка виходить з механізму хитання. Газлифт при цьому буде злегка розхитуватися і виходити.
5
Після відділення газліфта вийміть коліщатка. Іноді при витягуванні коліщаток руками металевий штир залишається в хрестовині. Дістаньте його плоскогубцями і поверніть на своє місце за допомогою молотка або вручну.
6
Якщо потрібна заміна механізму хитання, викрутивши чотири кріпильних гвинта і зніміть механізм.
Практично всі виробники офісних крісел при виготовленні вкладають в коробку інструкцію по збірці. Однак часто виникає необхідність розбирання крісла. Варто відзначити, що зробити це досить складно.
Інструкція
1
Для роботи необхідно заздалегідь запастися молотком, зубилом або металевою трубкою, яка має круглий перетин. Діаметр трубки повинен бути близько 40 міліметрів.
2
Для початку встановіть крісло біля стіни. Після цього встаньте ногами на пятилучье особою до крісла і візьміться за підлокітники. Краще всього, якщо буде присутня людина, яка зможе підстрахувати при можливому падінні. Розгойдуйте крісло в сторони за підлокітники і потихеньку тягніть вгору.
3
У підсумку крісло повинно відокремитися від газліфта. В даному випадку переверніть хрестовину газліфтом вниз і акуратно постукуйте молотком по краю газліфта. Якщо ж це неможливо зробити молотком, скористайтеся зубилом або металевою трубкою. Пам'ятайте - вкрай не рекомендується зачіпати центр газліфта. Там розташовується крепежная дужка, яка дуже чутлива до ударів.
4
Також може бути й інший результат подій - може відокремитися газлифт від хрестовини. Він залишиться в механізмі кочення. Тримайте крісло таким чином, щоб газлифт стирчав вниз. Потім спробуйте його розхитати ударами молотка. Стукати необхідно по верхнього ступеня. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити газлифт. Він буде потихеньку розхитуватися і виходити.
5
Після того як газлифт відділений, переходите до витаскуванню коліщаток. У рідкісних випадках при витягуванні коліщаток, а витягуються вони руками, металевий штир залишається в хрестовині. Дістати його ви зможете за допомогою плоскогубців. Повернути його на місце можна за допомогою молоточка або ж вручну. Якщо необхідно зняти механізм кочення, викрутивши чотири гвинта.
6
Перед тим як виконувати розбирання офісного стільця, рекомендується проконсультуватися з фахівцями. Також зверніть увагу - при самостійній розбиранні ви можете втратити гарантію на товар.