Як зробити снігоприбирач своїми руками. Як зробити своїми руками барабан.

Якщо ви є щасливим власником присадибної ділянки, то в зимовий час вам неминуче доведеться вирішувати задачу звільнення території від снігу. Добре, коли засніжений ділянка невелика за розмірами - тоді можна впоратися за допомогою лопати або дворічного скребка. Але якщо фронт робіт дуже широкий, вам не обійтися без снігоприбирача .
Інструкція
1
При великому бажанні ви можете змайструвати в домашніх умовах універсальний комбайн для прибирання снігу своїми руками. Пристрій здатний проводити прибирання свіжого і злежалого снігу, а іноді і щільного насту, якщо передбачити електромотор необхідної потужності. В літній час агрегат легко може бути переобладнаний в газонокосарку.
2
Конструктивно снегоуборщик являє собою візок з електроприводом і навісний снігоочисний механізм. Візок являє собою два барабана, пов'язаних між собою рамою і транспортерної гусеницею з зачепами. До конструкції додається скреперний ніж з щитком на кронштейнах.
3
Візок збирається з металевих труб, листів фанери, куточків і коліс (їх можна зняти з дитячої коляски або велосипеда). Ходова частина підійде від непотрібної дитячої коляски.
4
Зміцніть на візку товстий шар фанери і ручки, зігнуті зі непотрібної труби діаметром 20 мм. Ходова частина готова.
5
Особливу увагу приділіть робочому органу снігоприбирача . Він збирається з втулок, осей, транспортної стрічки і куточка.
6
Як барабанів використовуйте великі жорсткі банки. Виріжте днище і кришку і встановіть замість них два дерев'яних кола. Якщо банки підібрати не вдалося, використовуйте фанеру товщиною 12 мм або широку дошку. Виріжте вісім зовнішніх дисків діаметром 200 мм, а також чотири внутрішніх діаметром 170 мм. Скріпіть диски попарно болтами і шурупами.
7
До нижніх дискам одного з барабанів приробити педальну велосипедну зірку, вставивши в неї попередньо втулку.
8
З аркуша покрівельного заліза виріжте смугу шириною 250 мм і довжиною, рівній окружності внутрішнього диска. За допомогою цвяхів або шурупів прикріпіть смугу до диску. Зверху вставте в барабан втулку. Другий барабан буде без зірочки.
9
Встановіть барабани на раму. На верхні кінці осей барабанів прикріпіть натяжні куточки. Барабани з'єднуються за допомогою транспортної стрічки. Для неї вам буде потрібно гумова смуга і дюралеві куточки перетином 25х25 мм. З'єднання зробіть за допомогою заклепок з плоскою головкою. Стик стрічки зшийте капроновою ниткою. На зірку ведучого барабана кріпиться велосипедна ланцюг.
10
Ніж виготовте з алюмінієвого листа товщиною 2 мм. На нижню поверхню ножа встановіть опорну планку, розміри якої визначаються розмірами робочого органу. Робочий орган агрегату прикріпіть на кронштейнах. Привід виготовте з електричної дрилі або перфоратора. Довжину кабелю передбачте не менше 13-15 метрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O0c9PjNdFjA