Як прочитати журнал.

Останнім часом стає популярним читання книг і журналів в електронному форматі. Це можна зробити за допомогою спеціальних програм, які встановлюються на комп'ютер або смартфон. Деякі користувачі не можуть розібратися з питанням читання цих книг, оскільки використовують абсолютно інші програми для цих цілей.
Інструкція
1
На просторах мережі інтернет з'явилися сайти, які спеціалізуються на продажу книг і журналів в електронному форматі. Для читання електронних документів, які були відскановані і збережені в документ використовується спеціальні програми, наприклад, Adobe Reader. Часто можна бачити недобрі відгуки користувачів на сайтах, що продають електронні версії книг. Це пов'язано з неправильним використанням програмного забезпечення. Не варто забувати, що програми, що працюють з текстовими документами не можуть відкривати електронні документи.
2
Ще однією помилкою є використання застарілої версією програми Adobe Reader. Якщо ви використовуєте версію Adobe Reader 5 або Adobe Reader 6, немає гарантії, що ви відкриєте документ, який був створений сучасною версією програми. На офіційному сайті цієї програми можна завантажити файли встановлення.
3
Перейдіть на сторінку програми і виберіть 2 параметра: - тип операційної системи (select an operating system); - використовуваний вами мову (select a language). Після натискання на кнопку Continue необхідно вибрати відповідну версію програми, потім натиснути на кнопку Download. Розмір дистрибутива коливається від 20 Мб до 90 Мб, залежно від версії програми.
4
Якщо у вас повільне з'єднання з мережею інтернет, можете скачати іншу програму, яка є аналогом Adobe Reader. Вона відрізняється невеликим розміром дистрибутива, а portable-версія дозволить читати електронні документи на будь-якому комп'ютері, якщо ви скопіюйте її на flash-носій. Установчий пакет програми Foxit Reader займає кілька мегабайт дискового простору.