Як відключити на ноутбуці мікрофон.

Після запису голосу, музики та іншого звукового супроводу, необхідно знати, як відключити на ноутбуці мікрофон. Завдяки цьому, ви не порушите внутрішню роботу операційної системи, а також збережіть від пошкодження ваше звуковий пристрій для подальшої роботи.
Вам знадобиться
  • Папка "Звуки та аудіопристрої" ("Звуки").
Інструкція
1
Зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Відкрийте папку «Звуки і аудіопристрої». У новому невеликому вікні з аналогічною назвою «Властивості: звуки та аудіопристрої» перейдіть по верхній вкладці «Аудіо». Знайдіть середнє поле «Запис звуку». Після цього виберіть використовуваний пристрій - «Мікрофон».
2
Натисніть кнопку «Гучність». З'явиться віконце «Рівень записи». В розділі «Мікрофон» зніміть галочку з квадратика «Вибрати». Закрийте вікно, після чого натисніть «Застосувати» і "Оk".
3
Дізнайтеся також, як відключити на ноутбуці мікрофон в новіших версіях операційної системи Windows, таких, як "Vista" і "Windows 7". Там папка «Звуки і аудіопристрої» називається просто «Звуки». Відкрийте її і перейдіть в розділ «Запис».
4
Виберіть пристрій запису «Мікрофон». Клацніть по ньому мишкою, щоб відкрити розділ «Властивості: мікрофон». Перейдіть по вкладці «Загальні». Внизу вікна знайдіть поле «Застосування пристрою" і відключіть його. Клікніть "Ok", щоб зберегти параметри.
Корисна порада
Даний метод працює, як для зовнішнього динамічного мікрофона, так і для внутрішнього, вбудованого в ваш ноутбук.