Як редагувати форми в 1с.

Для того щоб створювати і редагувати форми об'єктів, в програмі «1C: Підприємство» передбачений спеціальний редактор форми (або Form Designer). Форми об'єктів прикладного рішення призначені для візуального представлення даних під час роботи з програмою. В редакторі форми містяться кілька закладок, які забезпечують можливість редагування всіх елементів форми .
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма 1С
Інструкція
1
За допомогою редактора форми ви можете додати в форму один або декілька елементів «Група - Сторінки», для цього натисніть на зелений плюсик у верхньому лівому куті редактора, перебуваючи на вкладці "Елементи". В режимі «1C: Підприємство» всі існуючі елементи групи будуть відображатися кожна на окремій вкладці. Щоб розташувати вкладки зверху чи знизу робочої області, у вікні «Властивості» тієї чи іншої групи в пункті «Відображення закладок» виберіть відповідну команду.
2
Ви можете також додавати елементи в форму, перетягуючи потрібні реквізити в дерево елементів. Для зручності обходу елементів управління форми при редагуванні або введенні даних, задайте відповідний для вас порядок, розташувавши елементи в дереві і підпорядкувавши їх іншим елементам, а також задавши властивості елементів-груп відповідно до ваших нуждамі.Для редагування реквізитів форми - їх зміни, створення нових або видалення непотрібних використовуйте командну панель в області дерева реквізитів на відповідній вкладці.
3
Щоб відредагувати командний інтерфейс, перейдіть на відповідну вкладку. Перед вами буде дерево команд, основні гілки якого - це «Панель навігації» і «Командна панель». Частина команд в дерево командного інтерфейсу додається автоматично, однак ви також можете самостійно додавати їх, для цього перетягніть потрібні вам команди зі списку глобальних (загальних) команд або зі списку команд форми .
4
Редагуються команди форми у відповідному списку. Ви можете додавати їх, видаляти зі списку, задавати кожній команді властивості за допомогою палітри властивостей, яку ви можете викликати клікнувши на піктограмі карандашика в командному рядку спіска.Для редагування параметрів форми перейдіть на вкладку «Параметри», де ви також зможете їх додавати, видаляти і ставити потрібні властивості.