Як зробити самим гарні речі. Як зробити красиві речі своїми руками.

Поняття краси само по собі відносно. Хтось віддає перевагу стиль модернізм і експресіонізм, а комусь більше до душі класика. Так як шанувальників класичного жанру все ж більше, деякі речі припадуть до душі абсолютно кожному, сьогодні ми поговоримо про те, як зробити деякі красиві класичні речі в домашніх умовах своїми руками.
Інструкція
1
За допомогою клею ПВА, білих ниток, повітряної кульки, можна створити дуже красиві, оригінальні повітряні і легкі падлюка. Якщо у вас є діти, як варіант зробіть дитині смішариків. Надуваємо кулю до потрібного розміру, обмотуємо зверху білими нитками, обмазуємо клеєм ПВА, залишаємо до повного висихання. Далі кулька проколюється і залишається форма з павутинки у вигляді кульки. Тепер можна її прикрасити або приклеїти оченята, ніжки, капелюшок з кольорового паперу або якого-небудь іншого матеріалу.
2
Сунична поляна. Вам знадобиться вата, клей ПВА, манка, фарби. Скачуємо з вати кульки, опускаємо в клей, обвалюють у манці, даємо поделке просохнути. Потім розфарбовуємо під колір суниці. Виходить дуже красиво і оригінально, якщо талановито завдасте фарби, то відміну від оригіналу майже не буде.
3
Бісероплетіння. Купіть собі книжку з бісероплетіння або запишіться на курси. З цього матеріалу можна створювати прикраси, в яких буде не соромно з'явитися на людях. Деякі талановиті умільці навіть роблять це своєю професією і отримують за це дуже непогані гонорари.
4
В'язання гачком. Оригінальні серветки, мережива, панамки і навіть деякі елементи гардероба створюються умілими руками в'язальниць. Якщо у вас досить багато терпіння, то освойте це мистецтво. Падалка, створені самостійно, будуть довгі роки прикрашати будинок і радувати вас і ваших близьких.
5
Красиві і оригінальні речі можна створювати за допомогою пап'є-маше, випалювання, вишивки, малюнка і різьби по дереву, виробів з глини, макраме. Видів народного промислу настільки багато, що всі й не перелічити. Виберіть той напрямок, до якого у вас лежить душа і створіть в будинку неповторний затишок і тепло!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PbEu8oIcPEY