Як зробити розкладний стілець. стілець розкладний тринога.

Дуже простий і зручний розкладний стілець ви можете змайструвати самостійно в домашній майстерні. Конструкцій стілець ьев відомо чимало, кожна з них має свої переваги і недоліки. Пропонований варіант нагадує мольберт-хлопавку з піднімається сидінням.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні бруски, металеві куточки, саморізи, ножівка по дереву, шуруповерт, наждачний папір, лак
Інструкція
1
Виготовлення та збирання розкладного стілець а включає розмітку та відпилювання дерев'яних і фанерних заготовок і з'єднання їх за допомогою саморізів. Остаточна обробка передбачає очищення поверхні від пилу, нанесення на виріб лакового покриття і сушку.
2
Основу конструкції складають дві рами з брусків, з'єднані між собою у верхній частині шляхом петель, що дозволяє конструкції складатися. У складеному вигляді обидві рами примикають один до одного.
3
У робочий стан стілець наводиться шляхом піднімання сидіння, розсовування рам і опускання сидіння на головки саморізів в просвіті передньої рами. Сидіння утримується і фіксується за рахунок того, що головки саморізів вминали в нижню поверхню сидіння. Для приведення стілець а в зібране стан сидінні треба підняти за передню кромку, зрушити рами разом і опустити сидіння.
4
У складеному стані стілець схожий на плоский пакет, котрий обіймає дуже мало місця. Ви можете притулити його до стіни, прибрати під ліжко, засунути в проріз між шафою і стіною.
5
Візьміть бруски довжиною 1000 мм і 400 мм і з'єднайте їх за допомогою куточків і саморізів, щоб в результаті вийшла рами. У верхній частині рами з'єднайте меблевими петлями. Ближня рама вважається передньої, дальня - задній.
6
По лінії нижньої кромки сидіння прикріпіть саморізами металеві куточки, щоб їх вушка виступали вниз, а отвори були звернені назовні в сторону бічних крайок.
7
Сидіння прикріпіть в просвіті задньої рами на висоті 510 мм від підлоги. Для кріплення знову ж використовуйте металеві куточки і саморізи. На передній рамі (у внутрішньому просвіті) на висоті 520 мм від підлоги укрутіть саморізи, чи не завертаючи їх повністю вглиб деревини приблизно на 7 мм. На ці виступаючі головки саморізів спиратиметься сидінні розкладного стілець а. Стілець готовий до використання. Залишилося обробити його наждачним папером, покрити лаком і висушити.