Як зробити об'ємні кулі.

Коли планується відзначити важливу подію в якомусь приміщенні, то його зазвичай прикрашають. Прикрасити простір оригінальним чином допоможуть об'ємні кулі з ниток.
Вам знадобиться
  • - нитки
  • - клей ПВА у вузькій ємності з тонкими і м'якими товстими пластиковими стінками
  • - голка
  • - повітряні кульки
  • - ножиці
Інструкція
1
Щоб зробити об'ємні кулю, спочатку надійти повітряну кульку відповідного розміру. Зауважте кульку ниткою, щоб він не здувся, залишивши достатньо довгу нитку для подальшого підвішування кульки.
2
Всуньте нитку в голку і, не відрізаючи її, проткніть голкою пляшечку з клеєм ПВА. Витягніть голку з ниткою з іншого боку ємності. Витягніть нитку з голки.
3
Витягаючи нитку, яка весь час буде покрита шаром клею через проходження через ємність з ПВА, намотуйте її на надута кулька так, щоб весь кульку виявився обплутаним нитками.
4
Відріжте клейку нитку ножицями і підвісьте кульку за довгу нитку, залишену вами при його зав'язуванні. Підвішений кулька не повинен стосуватися інших предметів або стін приміщення. Залиште кулька в такому положенні до повного висихання клею.
5
Проколіть голкою кульку. Коли він здується, витягнете оболонку кульки, потягнувши за нитку, якою був зав'язаний кульку.
Корисна порада
- голка для проколювання ємності з клеєм повинна бути більшою довжини, ніж ширина пляшечки; - проколюйте голкою нижню частину ємності з клеєм, щоб клею вистачило на весь процес обклеювання повітряної кульки нитками; - при намотування нитки з клеєм на кульку залиште достатній простір у зав'язаною частини кульки для того, щоб оболонку кульки після проколювання можна було витягнути без праці.