Як зробити великі літери в photoshop. Як прибрати котрі виділяються букви.

Прописна - це та велика буква, з якої починається пропозицію або назва чогось. Без використання таких заголовних букв не обійтися при наборі текстів чи написів в Фотошопі.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Друкувати прописні літери в Фотошопі можна так само, як в будь-якому текстовому редакторі, тобто натискати клавішу потрібної літери , утримуючи при цьому клавішу SHIFT. Якщо потрібно зробити прописною одну або декілька вже надрукованих букв, то їх потрібно виділити за допомогою мишки або кнопок зі стрілками в поєднанні з кнопкою SHIFT. Потім на панельці «Символ» натиснути піктограму, на якій намальовані дві заголовні літери TT («Все прописні»). Можна скористатися гарячими клавішами, які заміняють це дія - SHIFT + CTRL + K.
2
Якщо у вас не виходить надрукувати прописну букву, а рядкові працюють нормально, то, скоріше за все, ви вибрали шрифт в якому просто не існує заголовних букв. Такі декоративні або стилізовані шрифти попадаються досить часто. Виходів із ситуації є як мінімум два. Перший - збільшити розмір літери , яку хотілося б зробити прописною, а решта залишити як є. Для цього її треба виділити тим же способом і натиснути піктограм, розміщену поряд з описаної в першому кроці - «Капітелі». На ній намальовані поруч дві літери T - велика і поменше. Призначені цій операції гарячі клавіші - SHIFT + CTRL + H.
3
Другий спосіб - замінити цю букву рядкової буквою іншого схожого з написання шрифту. Для цього її потрібно виділити, а потім у випадаючому списку на панелі «Символ» підібрати відповідний шрифт. Він не обов'язково повинен бути точно таким же з написання - іноді абзац тексту, перша буква якого виконана в іншому стилі, виглядає ще гарніше. Такі котрі виділяються перші літери називають «буквицей».
4
Для прикраси текстів буквицей навіть створюють набори спеціальних стилізованих кистей, кожна з яких представляє собою один символ. Якщо ви хочете робити прописні літери цим способом, то спочатку слід знайти такий набір кистей (або зробити самостійно) і встановити в палітру кистей. Після цього рядкові літери вам треба писати, використовуючи інструмент «Горизонтальний текст», а прописні додавати інструментом «Пензель».