Як розрахувати суму вкладу.

У рішенні в вкладенні грошей в банк найважливішим критерієм є процентна ставка. Від її величини буде залежати майбутня сума вкладу . За інших рівних умов вибір конкретного банківського продукту буде залежати тільки від відсотка. Знаючи його, можна без проблем розрахувати суму вкладу по закінченню терміну договору.
Інструкція
1
За ступенем впливу на кінцеву суму вкладу найважливішим з усіх умов є капіталізація відсотків. Капіталізація - це варіант нарахування відсотків, при якому відсотки додаються до суми початкового вкладу . Таким чином, при кожному нарахуванні відсотків вклад стає більше. У наступному періоді (зазвичай місяці) відсотки нараховуються вже на приросли суму. Так що якщо ви хочете розрахувати суму вкладу по закінченню договору, слід брати до уваги наступні умови: • Відсоткова ставка; • Капіталізація (включаючи періодичність нарахування відсотків); • Термін дії договору; • Поповнення вкладу (якщо потрібно).
2
Найпростіший спосіб розрахувати суму вкладу - скористатися калькуляторами прибутковості, яких в Інтернеті зараз дуже багато. У спеціальних полях введіть термін розміщення, суму вкладу і процентну ставку. Також вкажіть періодичність капіталізації, якщо вона передбачена, і плановане поповнення, якщо воно теж необхідно.
3
Якщо ж вам цікаво розібратися в математичних основах нарахування відсотків і розрахувати суму вкладу самостійно, вам знадобляться дві формули: • Для вкладів без капіталізації з нарахуванням відсотків наприкінці терміну - формула простих відсотків. • Для вкладів з капіталізацією - формула складних процентов.Основние змінні в обох формулах однакові: це початкова сума вкладу , процентна ставка (виражена в долях), число періодів нарахування і термін договору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YF9COk18wwA