Як зробити зруб для лазні.

Зруб для лазні зробити своїми руками не тільки можна, але і не дуже складно. Все, що вам для цього знадобиться - це хоча б мінімальні навички тесляра, вмілі руки, якісні інструменти і докладна інструкція.
Інструкція
1
Зруб для лазні зробити можна і з бруса, і з колод. Пропонуємо вам зупинитися на першому варіанті, особливо, якщо ви в цій справі новачок. Варто відзначити, що зруб для лазні можна робити відразу на місці, на відміну від уже згаданого зрубу з колод.
2
Розбраковує бруса.После тривалого зберігання розбраковування бруса обов'язкове. При цьому неодмінно варто звернути увагу на те, щоб в брусі не було глибоких тріщин (рівних його половині). Зверніть увагу і на необхідність відсутності явних ознак гнили на поверхні і торцях бруса. Також не варто використовувати для будівництва брус, на якому явно видно червоточини. Поверхня бруса повинна бути максимально рівною - не використовуйте брусья- «гвинти».
3
Закладка бруса, подальша укладка.Разложіте через 25-30 сантиметрів на поверхні фундаменту тонкі рейки і починайте укладання бруса прямо на них. Рейки необхідні для того, щоб брус не стосувався бетону, адже так він прослужить більше. Перед тим як з'єднувати бруси, не полінуйтеся перевірити горизонтальність поверхні першого вінця - адже він є визначальним. Подальша укладання буде легшою, проте, горизонтальність все ж варто перевіряти регулярно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k8nruaRm9R8
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що брус також доведеться і конопатіть, для чого вам буде потрібно конопатка і молоток.
Корисна порада
1. Бруси, які не пройшли розбракування, можуть піти на доскі.2. Не забудьте залишити отвори для вікон і дверей, при спорудженні зрубу для лазні.