Як зробити з старих дверей нові. зі старих меблів зробити нову двері.

Під час ремонту старі двері міняють, так як вони втратили зовнішній вигляд. Але не обов'язково витрачати гроші на нові двері. За допомогою нехитрих прийомів можна перетворити до невпізнання старі двері.
Вам знадобиться
  • Наждачний папір, акриловий лак, акрилова фарба, шпаклівка, ніж, самоклеюча плівка.
Інструкція
1
Єдина різниця між старою дверима і нової - зовнішній вигляд. Двері можна розбити на дві основні групи: дуже старі двері, які виконані з якісної деревини, і порівняно нові двері, виконані з оргаліту. Для того щоб перетворити стару дерев'яну двері, її потрібно акуратно зняти з петель і покласти на козли. Перед початком роботи з двері знімаються ручки. Далі з поверхні дверей необхідно ретельно видалити лак і фарбу. Для цього використовується наждачний папір різної зернистості.
2
Після того як ви видалите лакофарбове покриття, полотно дверей потрібно відшліфувати. Шліфування виконується за допомогою наждачного паперу дрібної зернистості вручну, або з використанням електричної шліфувальної машини. Контроль якості очистки та шліфування оцінюється вручну - торканням пальцями, поверхня повинна бути гладкою.
3
Якщо полотно старих дверей має відколи й глибокі подряпини, їх можна заповнити шпаклівкою для деревини. Після того як шпаклівка висохне, поверхня обробляється дрібнозернистим наждачним папером.
4
Підготовлена таким чином поверхню старої двері покривається фарбою і акриловим лаком на водній основі. Після того як лакове покриття висохне, двері можна встановлювати.
5
Оновлення старої двері з оргаліту дещо відрізняється. Вам знадобиться самоклеюча плівка.
6
Для того щоб перетворити двері з оргаліту, її потрібно зняти з петель, покласти на козли. Двері уважно оглядається. Відколи, тріщини і подряпини шпаклюються, шліфуються. Потім поверхню дверей обезжиривается.
7
Самоклейка плівку слід нарізати відповідно до розмірів старих дверей. Нарізку значно полегшує сітка (шкала), яка нанесена на зворотну паперову сторону самоклеющейся плівки. Нарізку рекомендується робити з припуском в 2-3 см.
8
На оборотній стороні самоклеющейся плівки в картинках зображена інструкція по роботі з нею. Слід відокремити паперовий шар від плівки приблизно на 3-5 см, потім прикласти плівку до поверхні і приклеїти край. Після цього потрібно повільно і рівномірно відокремлювати однією рукою папір з частини пленкі.Другой рукою слід розгладжувати плівку м'яким рушником. Пригладжувати необхідно від центру до країв - таким чином можна уникнути утворення повітряних бульбашок.
9
Після того як плівка буде приклеєна до дверей, її можна встановлювати.
Зверніть увагу
Використання морилки на поверхні зі старої деревини небажано, так як можлива поява розлучень і плям.
Корисна порада
На великі поверхні зручніше наносити фарбу валиком. Так ви зможете уникнути появи розлучень.