Як зробити світломузику своїми руками. вчимося стригти драбинкою.

Любителі нічних клубів і дискотек не змогли б уявити вечірку без мигання всіляких світлових ламп, спеціальних приладів мерехтливого яскравого світла і спалахів. Але відчути клубну атмосферу реально і в домашніх умовах. І мова навіть не про дорогих світових установках, хоча, якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, чому б не створити власний імпровізований клуб вдома?!
Інструкція
1
Отже, для саморобної світломузики потрібно не так вже й багато, насамперед ваші правильні руки і творча натура! Почніть з елементарного. Дзеркальна куля. Напевно, вдома у кожного є CD диски, велика частина яких прийшла в непридатність. Саме вони вам і знадобляться. Першим ділом розріжте ваші CD на квадратики 1см на 1см.
2
Далі виберете основу для дзеркального кулі, це повинен бути міцний сферичний об'єкт. Візьміть супер клей і акуратно приклейте квадратики на всю поверхню кулі. Важливо не забруднити "дзеркала", щоб не зіпсувати блискучий ефект.
3
І, нарешті, завершальний штрих, за допомогою надійного кріплення підвісьте дискотечний атрибут під стелею. Залишилося голосніше включити музику!
4
Другий варіант складніше, але також не вимагає поглиблених знань в галузі електроніки. Вам знадобиться проста PS/2 комп'ютерна клавіатура. І все, що ви зробите - замініть в ній світлодіоди на кольорові. Зручніше за допомогою проводів підключити клавіатуру до окремої коробочці зі світлодіодами. Так само можна зробити штекер на клавіатурі і, коли необхідно, підключати світлодіоди з його допомогою. Оригінально буде купити три ліхтарика з великим відбивачем, вийняти лампочки і на їх місце вставити світлодіоди.
Зверніть увагу
Тільки майте на увазі, що вам потрібна програма SLP (для управління світломузикою), де необхідно поставити галочку PS/2 keyboard led; і USB плагін (з модулем роботи зі світлодіодами простий PS/2 клавіатури).