Як зробити полки для гаража.

Пол в гаражі слід залишати вільним для зручного в'їзду і проведення прибирання. Щоб зберігати різноманітні предмети, яких накопичується велика кількість, а також запчастини та зимову або літню гуму обов'язково спорудіть полки . Для зберігання важких предметів потрібно робити надійні полки .
Вам знадобиться
  • -уголок
  • -зварювальні апарат
  • -струганий тес
  • -дрель
  • -шурупи
Інструкція
1
Найбільш відповідний варіант гаражних полиць - це полки , виготовлені на власниках із залізного куточка. Відріжте куточок по ширині та довжині полиць. З'єднайте в формі рами і надійно закріпіть за допомогою зварювального апарату.
2
Зробіть стільки рамок, скільки полиць вам необхідно для зберігання всіх потрібних предметів. Якщо відстань від стіни до стіни довге, то посередині рамок зробіть посилення, приваривши додатковий куточок.
3
Просвердлите рамки в декількох місцях. Це потрібно для закріплення рамки на двох бічних і задній стінці.
4
Позначте на стіні місця, куди будете прикручувати раму. Просвердлите отвори, вбийте дерев'яні пробки і прикрутіть виготовлені рамки шурупами. Шурупи слід брати не перегартованого, щоб полки не повипадали.
5
Виріжте за розміром рамок стругані дошки і вставте в рамку.
6
На таких полицях ви можете зберігати найважчі предмети і навантажувати їх скільки завгодно. Конструкція є надійною і витримає будь-яку вагу.
7
Для легких предметів можна зробити додаткові підвісні до стелі полки .
8
Закріпіть на стелі залізні петлі.
9
Зваріть раму з куточка і встановіть на неї дошки, зазначеним вище способом.
10
Всю конструкцію закріпіть на товстий дріт і підвісьте до стельових петлям.