Як вставити вікно. Як вставити і запінити вікно.

Вікна - один з основних елементів практично будь-якої будівлі. Від того, наскільки надійно вони зроблені і чи правильно були встановлені, залежить клімат в приміщенні.

Складність робіт по установці вікна залежить від типу і матеріалу вікна. Однак, ряд робіт по заміні вікон однаковий для всіх видів вікон. Це завмер віконного отвору і демонтаж старого вікна. При необхідності також може бути виконано розширення віконного прорізу.

Як вставити дерев'яне вікно

Щоб правильно встановити вікно, рама якого зроблена з дерева, потрібні: зубило, кельму, рівень, шуруповерт, дерево для клинів, шурупи (дюбелі); будівельний розчин, герметик, а також лист нержавіючої сталі і, звичайно, готовий віконний комплект.Прежде всього підготовляється віконний проріз: видаляється верхній шар кладки під вікном, на поверхню рівним шаром викладається будівельний розчин. На розчин за допомогою рівня укладається підвіконня. Коли розчин схопиться, встановлюється водонепроникний бар'єр зі смуги нержавіючої сталі, що вставляється в паз підвіконня на шар розчину. Після цього готовий віконний блок вставляється у віконний отвір, де закріплюється за допомогою клинів зверху і знизу. Вікно повинне стояти строго вертикально, а стулки відкриватися без перешкод. Віконний блок повинен бути закріплений в отворі за допомогою фіксаторів - вбитих у косяки вікна дюбелів з шурупами. Щілини між віконною рамою і стінами закладаються розчином (бажано з обох сторін), а після застигання розчину із зовнішнього боку - герметиком. В паз віконного блоку вставляється подоконная дошка, стіни навколо оштукатуриваются. Після цього можна приступати до установки стекол в віконні рами.

Як вставити металопластикове вікно

Для того, щоб при установці пластикового вікна не пошкодити скла, рекомендується заздалегідь вийняти склопакети з рам. Щоб правильно встановити вікно з ПВХ, необхідно до віконного блоку з бічних сторін і зверху прикріпити монтажні пластини. Після цього блок вставляється у віконний отвір і за допомогою дюбелів і шурупів «швидкий монтаж» кріпиться зверху по центру. Потім вікно за допомогою рівня і клинів вирівнюється строго у вертикальному положенні і закріплюється з боків. Всі віконні стулки повинні без перешкод відкриватися і закриваться.Между віконною рамою і стіною повинна залишитися відстань приблизно в 2 см, яке необхідно акуратно запінити монтажною піною. До зовнішньої сторони вікна за допомогою шурупів кріпиться відлив. Стик відливу і віконного блоку обробляється герметіком.После цього в рами пластикового вікна вставляються склопакети, які закріплюються штапиками. Все стулки вікна повинні залишатися в закритому положенні не менше доби. Остаточний етап робіт по установці вікна - установка внутрішніх укосів і обробка віконного прорізу з зовнішньої сторони.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0wl_XZUkIeY