Як зняти акумулятор на peugeot 308. зняти акумулятор з пежо 308.

Автомобіль Peugeot 308 відкриває нове покоління автомобілів Peugeot третьої серії. Це одна з найпопулярніших моделей французького автопрому. Технічні характеристики авто підкорять навіть досвідченого водія. Пежо 308 стане ідеальною покупкою серед аналогічних представників гольф-класу. Однак є один маленький недолік в цьому автомобілі - зняття акумулятора . В інструкції з експлуатації про це написано мало і не дуже зрозуміло, а його зняття деколи просто необхідно. Спробуємо розібратися з цим.
Інструкція
1
Відкрийте капот, погляньте на акумулятор. Найскладніше - це зняти пластиковий кожух. Акуратно зніміть червону кришку з блоку запобіжників, для цього від'єднайте засувки кришки, які знаходяться знизу і з кожного боку.
2
Тепер зніміть безпосередньо сам блок з запобіжниками. Праву засувку відіжміть викруткою, і одночасно підчепите знизу, тоді все пройде гладко і швидко.
3
Ослабьте хомут на воздухозаборнике, і відіжміть кріплення знизу з правого боку. Зніміть повітрозабірник. Після цього приступайте до найскладнішого - відключайте кожух.
4
Знайдіть засувки, які знаходяться з боків знизу. Не тисніть на них, і не намагайтеся відщепнути як кліпси, в іншому випадку їх можна відірвати або переламати точки кріплення кожуха. Акуратно потягніть за них вгору під кутом 45 градусів.
5
Відкрутіть кріплення акумулятора , що є дуже трудомісткою роботою, для цього візьміть трубчастий ключ на 12. Після того як кріпильні болти зняті, від'єднайте мінусовій провід від клеми, і акуратно зніміть акумулятор. Запасіться терпінням і не робіть різких рухів, все має проходити плавно.
6
Установку проводите в зворотній послідовності, звертаючи увагу на те, щоб при цьому чітко потрапляти в пази кріплення кришки, інакше вона буде хитатися.