Як зняти грубку в mazda.

На російський ринок компанія Mazda прийшла відносно недавно, і дуже міцно закріпилася на ньому. Японські автомобілі завжди відрізнялися надійністю і яскравістю форм. Система обігріву у Mazda складається з вентилятора, який жене повітря і радіатора обігрівача, поєднаного з двигуном. Піч гріє салон справно, але трапляються ситуації, коли необхідно її зняти для заміни або прочищення.
Інструкція
1
Зруште сидіння вперед і відкрутите саморізи підлокітника. Вийміть його вгору і вперед, після чого поверніть сидіння назад, в крайнє положення. Відкрийте бардачок і потягніть за правий нижній кут, вийнявши його по діагоналі. Зніміть праву нижню облицювання панелі. Для цього відкрутіть саморізи і витягніть пістони, один з кутів тримається на клямці.
2
Отсоедините рамку панелі, яка з'єднує облицювання важеля КПП. Для цього доведеться викрутити болти і зняти пістони, а потім потягнути на себе. Опустіть кермо в нижнє положення, відкрутіть саморізи, які кріплять облицювання приладової панелі. Потягніть на себе і вийміть панель. Не забудьте зняти пластикові щитки, які знаходяться в ногах.
3
Відкрутіть гвинти, якими кріпиться рамка магнітоли, зніміть її. Цим ви відкриєте зручний доступ до троса опалювача, після чого спокійно від'єднайте його. Зніміть роз'єми від блоку управління. Отвинтите болти кріплення торпеди до корпусу автомобіля, після чого нахиліть її і від'єднайте остаточно.
4
Отсоедините кріплення кондиціонера і зніміть блок обігрівача. Тепер розсуньте його навпіл, замініть грубку і зберіть назад. Зверніть увагу, як рухаються заслінки, чи немає де перекосу. Все це перевіряйте до остаточного складання на машині. На всю роботу при належній увазі піде близько 3 годин, якщо працювати поодинці.