Як зняти форсунки омивача.

Безпека водія та пасажирів автомобіля багато в чому залежить від якісного освітлення дороги і від хорошого огляду. Це буде неможливим, якщо на лобовому склі або фарах присутній бруд. Для її видалення під час руху призначені омивачі стекол і фар. Форсунки таких омивачів малопомітні. У зимовий час замість води з них розбризкується спеціальна рідина, яка чи не перетворюється в лід на морозі. В процесі експлуатації форсунок їх необхідно чистити і періодично знімати.
Інструкція
1
Для того, щоб зняти форсунки омивача лобового скла, відкрийте капот і подивіться, чи є на ньому шумоізоляція. Якщо так, то зверніть увагу, чи потрібно її знімати повністю, або можна відігнути частину, щоб підібратися до форсунок. Від'єднайте шланги, які підводять до них рідина.
2
Після того як ви відкрили доступ, спробуйте продути їх або проткнути тонкою голкою, щоб очистити їх від накопичених забруднень. Якщо ж зняття неминуче, то акуратно натисніть на форсунку із зворотного боку, і вона спокійно і легко вийде. Або ж підчепите її з зовнішнього боку тонкої викруткою і витягніть.
3
Зняття форсунок омивача фар найчастіше потрібно для установки електроприводу. Відключіть негативний дріт від клеми акумуляторної батареї і зніміть передній бампер автомобіля, після чого акуратно від'єднайте кришку форсунок. Роз'єднаєте шланг омивача фар від електроприводу форсунок і зніміть з нього кришку.
4
Установка форсунок проводиться в зворотному порядку. Уважно дивіться на конструкцію ваших форсунок і на пази, а які вони повинні увійти на корпусі автомобіля. Підстройте їх вліво - вправо. У деяких випадках необхідна настройка по висоті, для цього доцільно підкласти під задню частину ущільнювач потрібної товщини.