Як зробити низькорівневе форматування.

Низкоуровневое форматування не є процедурою програмного зміни записаної на жорсткий диск інформації. Це процес фізичної зміни поверхні пластин, які розміщені в корпусі вінчестера. Для сучасних форматів (ATA) жорстких дисків, така операція проводиться всього один раз, при випуску їх із заводів-виробників. Причому, кожен з виробників використовує свої власні настройки і алгоритми цієї операції.
Інструкція
1
Для проведення низькорівневого форматування свого жорсткого диска вам потрібно придбати спеціальний агрегат - «Серворайтер». Або знайти центр сервісного обслуговування або лабораторію, що займається відновленням даних і розташовує таким обладнанням. Це досить дороге і малопоширене пристрій. Крім серворайтера, будуть потрібні і дані про настройках, необхідних для низькорівневого форматування вінчестера саме вашого виробника і моделі - вони записуються на спеціальні носії, використовувані серворайтерамі. Малоймовірно, що такі дані для «чужих» моделей будуть в розпорядженні якого-небудь, навіть дуже великого фірмового сервісного центру. Можливо, вони зібрані в одному місці в регіональних підрозділах органів МВС, які спеціалізуються на комп'ютерних злочинах. Яким чином домовлятися про низкоуровневом форматуванні вашого вінчестера з цими органами - цілком залежить від ваших з ними відносин.
2
Інший спосіб зробити низькорівневе форматування жорсткого диска зажадає наявності HDD, виробленого приблизно до 1998. Тоді розмітка жорстких дисків базувалася на інших принципах і форматування цього роду можливо було здійснювати засобами самого вінчестера. Окрім досить старого жорсткого диска, вам потрібно і відповідне програмне забезпечення - BIOS тих же років виробництва з вбудованою опцією LLF-форматування. Встановивши все це в свій комп'ютер ви зможете за допомогою раритетного БІОСа Низькорівневий відформатувати раритетний вінчестер.
3
Деякі виробники програмного забезпечення в рекламних цілях називають низькорівневим форматування м заповнення всього обсягу вінчестера нулями або випадковими символами («сміттям»). Цей різновид звичайного форматування жорсткого диска використовується зазвичай для того, щоб унеможливити відновлення хранившейся раніше на диску інформації. Якщо така заміна повноцінного низькорівневого форматування достатня для ваших цілей, то скачайте і встановіть на змінний носій відповідну програму. Наприклад, HDD Low Level Format Tool або програма MHDD від вітчизняного виробника. Обидві вони безкоштовні, а порядок дій залежить від того, яку саме програму ви виберіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VUvCF8TQFoA