Як розводити осетра. осетер дізнатися все і Як розводити.

Розведення осетрових порід риби - дуже вигідний бізнес. Але щоб його почати, потрібні великі вкладення, які в міру розвитку бізнесу швидко окупаються і приносять величезний прибуток. Для розведення осетра потрібно закупити мальків. Вони продаються в розпліднику в Тюменському і Краснодарському краї і коштують (залежно від розміру) 15-25 рублів.
Інструкція
1
Осетрові породи виростають до максимальних товарних розмірів за 3-4 роки. Вартість 1 кг риби залежить від регіону продажу і складає 1,5-2 тисячі рублів. Продають не тільки м'ясо осетра , а й вироблені шкури, і ікру, тобто практично все йде в прибуток.
2
Осетра можна розводити в природному або штучному водоймах. Щоб запустити мальків у водойму, його необхідно очистити шляхом скидання води і механічного способу очищення. Після заповнення озера водою запустите молюсків, черв'яків і рослини для ставка.
3
Купувати мальків і запускати їх у водойму слід з травня і до настання осені. У спекотну погоду мальків з розплідника перевозити краще вночі, коли температура повітря опускається до мінімальних відміток. При перевезенні необхідно стежити, щоб вода в ємності, в якій перевозяться мальки, що не нагрівалася.
4
Після запуску в ставок мальків, їх потрібно правильно годувати. Раціон повинен бути з мальків дрібної риби прісних порід і спеціально збалансованих кормів. При годуванні слід дотримуватися рекомендованих на упаковці дози, залежно від чисельності мальків. Перегодовування шкодить рибі, так само як і недокорм.
5
Перед настанням холодів потрібно зробити штучну ємність для зимівлі в теплому приміщенні.
6
Переміщуючи осетрів в ємність для зимівлі, необхідно все поголів'я витримати в 5% розчині солі протягом 2-3 днів. Це дозволить уникнути зараження і загибелі риби під час зимівлі. При зимівлі в теплом ставку риба набирає вагу цілий рік.
7
Якщо планується тримати осетрів в холодному ставку під час зими, то його вапнують. Рибі потрібно забезпечити повний спокій. В холодному ставку осетрова риба спить і не набирає вагу, але і не втрачає.
8
З весни відновіть годівлю риби.