Як зробити оригінальну листівку.

Насувається свято - день народження друзів або родичів, весілля, ювілей, Новий рік, Перше травня, та хіба мало що ще. Значить, доведеться продумати подарунки. Подарувати листівку ? Вибір листівок зараз досить великий, але от при всьому їх різноманітті, це все ж серійна річ, неоригінальна, з віддрукованим стандартним привітанням. Тоді можна створити ексклюзивну листівку власноруч.
Інструкція
1
Перш за все, визначимося, що саме будемо творити. Листівка - це зовсім не обов'язково прикрашений шматочок паперу з привітаннями. Можна піти далі.
2
Один з варіантів - колаж, наприклад з фотографій іменинника і підходящих картинок. Сюди ж можна віднести спеціальний журнал - присвячений відповідному свята або винуватцю даного торжества. Журнал може бути і зовсім невеликим 2-4 листка, але цілком «справжнім», наприклад, з фото іменинника, його інтерв'ю і висловлюваннями друзів про нього.
3
А можна вітальну листівку створити взагалі без паперу. Наприклад, зобразити на місцевості. Витоптати привітання і малюнок на свіжому снігу, намалювати прямо на асфальті оригінальне вітальне графіті.
4
Ще ідея - «листівка» з солоного тіста. Тут теж можна пофантазувати. Припустимо, виліпити льодяник на паличці і на ньому ж розмістити побажання солодкого життя. Можна виліпити книгу, в якій буде написано привітання або шкільну дошку.
5
Якщо все ж вирішили зробити листівку з паперу - тут теж є, де розвернутися. Можна використовувати для створення листівки природні матеріали: засушені листя і квіти, гілочки, каштани, жолуді, стеблинки, травинки і т.д. Спочатку потрібно придумати сюжет і промальовувати все олівцем - якщо щось не так, простіше стерти олівець, ніж переробляти листівку . Можна зобразити, наприклад, вінок з квітів, а привітання викласти з стеблинок і травинок. А можна викласти малюнок або поздоровлення з кавових зерен, використавши, як фон оксамитову папір або золотисту сіточку.
6
Можна використовувати при створенні листівки клей з блискітками, бусинки, бісер і стеклярус, атласні стрічки і мережива (якщо ви робите листівку для дівчини-модниці і хочете додати вашому творінню гламурності). В принципі, для створення листівки підійде будь-який підручний матеріал, навіть туалетний папір, з якої, до речі, виходять дуже навіть оригінальні композиції.
7
Інше питання - де брати сюжети для листівки. Тут можна спробувати пройтися, наприклад, по книгарнях або кіоскам, подивитися готові листівки, можливо, якісь сюжети або елементи вам сподобаються. Тоді їх краще замалювати, а потім скомпонувати, як вам захочеться і втілити в вашому шедеврі.
8
І, нарешті, чи не головна принадність листівки - слова привітання. Вірші або проза, вони повинні бути щирі і оригінальні. Не скупіться на добрі побажання і похвали вашим друзям і близьким. Побажайте їм не тільки традиційно здоров'я і щастя в особистому житті. Придумайте для кожного особливі слова і, можете не сумніватися, це обов'язково оцінять.