Як рахувати трафік.

Кожен власник інтернет-ресурсу цікавиться кількістю трафіку , тобто відвідуваністю сайту. Зростання трафіку свідчить про дедалі більшого популярності сайту, а зниження відвідуваності - про те, що на сайті необхідно щось змінити.
Вам знадобиться
  • - власний сайт
Інструкція
1
Для отримання відомостей про трафік з вашого сайту необхідно встановити на сайт інтернет-лічильник. Такий лічильник, перебуваючи на сайті, фіксує кожне відвідування. За допомогою нього можна дізнатися не тільки кількість відвідувачів за певний проміжок часу, а й подивитися, звідки йде найбільша кількість трафіку і по яких пошукових запитах приходить переважна число відвідувачів.
2
Для установки лічильника виберіть підходящу систему оцінки статистики сайту. Майте на увазі, що існують платні і безкоштовні сервіси. Але зовсім не обов'язково, що безкоштовний лічильник буде гірше платного. Для оцінки можливостей обліку відвідуваності ознайомтеся з переліком параметрів, які реєструються інструментом збору статистики. Такі параметри повинні бути викладені на сайті кожної системи оцінки відвідуваності.
3
Зареєструйтеся на сайті підходящої системи зі збору даних про трафік. При реєстрації вказуйте діючий e-mail, так як на нього може прийти лист для активації облікового запису.
4
На сайті системи виберіть відповідний за кольором і дизайну лічильник для свого сайту. Вибирайте зовнішній вигляд лічильника таким чином, щоб він не впадав в очі відвідувачам: був мінімальний за розміром або зовсім не видно на сайті.
5
Якщо Ви не хочете, щоб зведення відвідуваності вашого сайту була доступна всім відвідувачам сайту, встановіть пароль на перегляд статистики. Це можна зробити у відповідному розділі на сайті інтернет-лічильника.
6
Скопіюйте код лічильника і вставте його на сайт таким чином, щоб лічильник був присутній на кожній сторінці. Найзручніше вставляти лічильник в сайтбар (бічну частину сайту) або футер (нижню частину сайту), якщо вони показуються на всіх сторінках сайту.
Зверніть увагу
- деякі сервіси обліку відвідуваності сайту пропонують установку прозорого (не бачимо на сайті) лічильника безкоштовно, деякі - за додаткову плату-деякі сайти обов'язковою умовою ставлять видимість лічильника трафіку і наявність з нього активного посилання на сайт статистики; якщо ви не згодні з ці умовою, то вибирайте іншу систему оцінки відвідуваності
Корисна порада
- при виборі зовнішнього вигляду лічильника віддавайте перевагу невидимим на сайті лічильникам або невеликим за розміром, які будуть майже непомітні на сайті, щоб не псувати зовнішній вигляд сайту наявністю лічильника