Як розігнати процесор amd athlon.

Розгін («оверклокинг») процесора увазі програмне або апаратне зміна якості його роботи. Виробники інтегральної електроніки (AMD, Intel та ін.), Щоб уникнути довільного збільшення тактової частоти ставлять обмежувачі і знімають свої продукти з гарантійного обслуговування. Користувачі в свою чергу хочуть майже за безкоштовно змусити працювати залізо на грані можливого. Тому має сенс на прикладі процесора AMD Athlon ознайомитися з деякими нюансами типового «оверклокінгу».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, процесор AMD Athlon, додатковий кулер, програми Everest Ultimate Edition і CPU-Z
Інструкція
1
В першу чергу, підготуйте систему. Подбайте про охолодження процесора Athlon. Встановіть один потужний вентилятор для своєчасного теплообміну із зовнішнім середовищем. Іноді зайві 10-15 ° С зменшують робочі ресурси цього процесора в два і більше рази. Тому якісна вентиляція вкрай необхідна. У рідкісних випадках ентузіасти навіть зрізають верхню частину системного корпусу і встановлюють ще один кулер для подачі прохолодного повітря до основного вентилятору.
2
Визначте версії драйверів і BIOSа вашої системи. Якщо бази застаріли, скачайте через інтернет з сайту-виробника необхідні пакети файлів і попередньо їх встановіть.
3
Завантажте на комп'ютер програми Everest Ultimate Edition і CPU-Z останніх версій. Вони необхідні для тестів і моніторингу системи. Після того як зібрали всі необхідні дані про процесор і материнську плату, а також про робочі характеристики системи, перезавантажте комп'ютер.
4
При початковій завантаженні комп'ютера натисніть «Delete» або «F2» (в залежності від того, яка у вас материнська плата). Налаштуйте BIOS наступним чином: CPU Host Clock Control - [manual] (ручний режим); CPU Frequency - [210] (частоту системної шини додавайте поступово, по 10-15 MHz); HT Frequency - [1 GHz] (частота обміну даними по шині HyperTransport); Set memory clock - [manual] (режим оперативної пам'яті - ручний); Memory clock - [DDR 800] (оперативна пам'ять); System Voltage Control - [manual] (при виставленні ручного режиму замигает напис-попередження); CPU Voltage Control - [1.4] (при занадто високому значення процесор зношується швидше). Збережіть вищезгадані пропорції і перезавантажте комп'ютер.
5
Після запуску дайте повністю завантажитися вашій операційній системі. Відкрийте програми CPU-Z і Everest Ultimate Edition і переконайтеся в збільшенні змінених в BIOS параметрів і робочої температури процесора (з 32 ° до 40 °). Варто зауважити, що для різних моделей материнських плат настройки будуть незначно відрізнятися. Тому будьте уважні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AE5q79pF9jE
Корисна порада
Апаратні модифікації складніше і небезпечніше не тільки для процесора, але і для будь-якого знаходиться в системному блоці пристрою. Тому, ризикнути і перевірити максимальні можливості свого мікропроцесора або надто обережно і забезпечити постійну роботу на високих швидкостях, вирішувати вам.