Як відновити відформатований жорсткий диск. відформатований зовнішній диск Як відновити відео.

Форматування жорсткого диска - це процедура, після якої інформація на диску виявляється стертою. Буває, що форматування виконується випадково або помилково. Чи можливо в цьому випадку відновити інформацію? Далеко не завжди, але спробувати щось зробити варто.
Вам знадобиться
  • утиліти для відновлення даних
Інструкція
1
При форматуванні з жорсткого диска стирається вся інформація. Операційна система перевіряє, чи надійні кластери на диску, розмічає бед блоки - пошкоджені сектора, а також створює запис в таблиці жорсткого диска . Ця таблиця зберігає відомості про всі файли, які записані на диск, завдяки їй можна звернутися до вибраного файлу, користуючись його адресою (який якраз і зберігається в таблиці), а не переглядати весь жорсткий диск у пошуках файлу. Іншими словами, це таблиця-зміст.
2
Якщо ви випадково отформатировали жорсткий диск і хочете відновити інформацію, то першим ділом запам'ятайте: на цей диск нічого не можна записувати. Якщо записати на відформатований диск інші файли, то відновити попередні вже точно не вдасться.
3
Відновити диск можна за допомогою спеціальних утиліт. Звичайно, жодна з них повністю не гарантує результат, але все ж ймовірність досить висока. Відновлення файлів після форматування стає можливим завдяки тому, що при форматуванні не очищається весь диск, а видаляється тільки таблиця адрес файлів. Тобто, самі файли ще зберігаються на диску, утиліти знаходять їх і відновлюють.
4
Утиліта File Recovery безкоштовна. Це досить ефективна програма, якщо вам потрібно відновити інформацію після форматування. Вона проста, розібратися в ній зможе кожен. Потрібно підключити диск до комп'ютера, на якому встановлена вибрана вами утиліта, а потім вибрати в меню відновлення даних після форматування.
5
Утиліта GetDataBack більш ефективна в порівнянні з попередньою, але вона вже коштує грошей. Це теж дуже проста програма, яка, до того ж, має докладну і зручну у використанні довідкову інформацію. Утиліта складе список усіх файлів, які вона знайшла на отформатированном диску, а ви зможете вибрати, які з них бажали б відновити. Програма підтримує російську мову.
6
Є й інші утиліти. Всі вони працюють приблизно однаково. Це дуже прості програми, ні у кого не виникає з ними складності. Завантажити утиліти можна з офіційних сайтів, з торент-трекерів або файлообмінників.
7
Багато комп'ютерні сервіс-центри пропонують послуги відновлення даних після форматування. Якщо ви побоюєтеся щось зіпсувати, то можете віднести диск в таку фірму, де їм займуться фахівці. Хоча, спробувати свої сили теж варто.