Як зробити прев'ю картинки.

Прев'ю картинки може знадобитися в багатьох випадках. Наприклад, ви пишете статтю і розміщуєте її на сайті, використовуючи ілюстрації. Великі картинки вставляти в текст трохи безглуздо. Громіздкі і заважають читати, вони будуть відволікати увагу. Але хочеться, щоб читач при бажанні все ж мав можливість розглянути їх. Прев'ю картинок - відмінне рішення проблеми.
Вам знадобиться
  • графічний редактор, картинка
Інструкція
1
Щоб зробити прев'ю картинки , потрібно завантажити великий файл зображення в графічний редактор, наприклад, в Adobe Photoshop або аналогічні. Потім зменшіть розмір картинки в пікселях. Зазвичай для превью використовуються картинки дозволу приблизно 200x200 пікселів, але для ваших цілей, можливо, підійде інший розмір.
2
Збережіть зменшену версію картинки окремим файлом. В деяких редакторах можна вибрати ступінь стиснення. Якщо ви відправляєте картинку в інтернет, можете застосувати трохи сильніше стиснення, щоб зображення швидше вантажилось у тих, хто буде переглядати ваш текст.
3
Для превью не обов'язково зменшувати всю картинку, деякі воліють вирізати невеликий фрагмент і в якості превью використовувати його. Це залежить від ваших смакових уподобань і цілей тексту.
4
Потім завантажуйте обидві картинки на файловий хостинг. Вам потрібно отримати прямі адреси для обох картинок. Код для розміщення зображень:
Зверніть увагу
Ведуться суперечки з приводу того, відкривати картинки в новому вікні або вкладці або в тому ж самому, надавши можливість створення нових вікон самому користувачеві. Код, наведений вище, відкриє картинку в тому ж вікні.
Корисна порада
Не робіть картинку для превью дуже маленькою, адже тоді ті, хто переглядає вашу статтю, можуть нічого на ній не розгледіти, чи не зацікавитися і не відкрити її для перегляду. В цьому випадку втрачається весь сенс створення превью.