Як писати прописом.

Для того, щоб мати гарний почерк, зовсім не обов'язково бути володарем якогось особливого таланту. Якщо ви будете знати і дотримуватися правил правильного письма прописом , то ваш почерк буде рівним і красивим.
Вам знадобиться
  • - зошит для письма прописом з похилими лініями
  • - зручна кулькова ручка
Інструкція
1
Сядьте прямо, тримайте спину рівно, обіпріться на спинку стільця. Поставте руки так, щоб лікті виступали за край столу і не стосувалися його поверхні. Покладіть перед собою зошит так, щоб права нижня частина аркуша була вище, ніж ліва; тобто листи будуть розташовуватися під нахилом по відношенню до верхньої частини столу. Похилі лінії в зошиті допомагають утримувати зошит при листі правильному положенні: лінії повинні бути перпендикулярні найближчій до вас стороні верхньої частини столу. Притримуйте папір лівою рукою. Світло має падати зліва.
2
Візьміть ручку так, щоб вона лежала посередині середнього пальця. Зверху притримуйте ручку вказівним пальцем, а зліва - великим. Сильно ручки не стискайте. Під час письма спирайтеся на мізинець, загнутий всередину долоні. Встановіть руку так, щоб відстань від вказівного пальця до кінчика стержня було приблизно 2 сантиметри.
3
Для письма вибирайте не дуже велику і не дуже коротку ручку. Ручка не повинна бути надто тонкою або товстою по діаметру. На ручці не повинно бути граней, так як це створює додаткові зусилля при листі. Особливо легко писати ручкою з гелевими чорнилом.
4
При листі орієнтуйтеся на похилі лінії в зошиті - вертикальні частини букв повинні бути їм паралельні. При написанні вертикальних ліній букв натискайте на ручку сильніше, а при написанні решти частин букв - слабше.
Зверніть увагу
Все букви повинні бути однаковими по висоті: заголовні (великі) мати одну велику висоту, а рядкові (малі) - одну меншу
Корисна порада
- при листі намагайтеся не торопіться- вибирайте ручку з темним кольором чорнила (пасти) - стежте, щоб при листі рука спиралася на мізинець, на не так на тильну частину долоні-стіл і стілець повинні відповідати вашому зростанню