Як зробити літачок з дерева.

Хто з нас не мріяв одного разу опинитися за штурвалом літака? Небо, хмари і зірки ваблять своєю невідомістю і висотою. Але для того щоб відчути себе ближче до авіації, не обов'язково закінчувати льотне училище або купувати квиток на літак. Можна створити модель літального апарата своїми руками на дому.
Інструкція
1
Зараз з'явилися спеціальні набори для моделювання з дерева . Ви можете зібрати літак, вертоліт, пароплав і все, що душі завгодно. Купивши такий набір, можна відчути себе справжнім конструктором. Всі деталі чітко підібрані за розміром, легко кріпляться друг до друга, і згодом вийшла модель можна прикрасити.
2
Якщо ви володієте талантом різьби по дереву, літачок можна вирізати самостійно з бруска. Модель вийде, як єдина конструкція. Не забудьте покрити вже готовий виріб спеціальним лаком.
3
Як варіант можна створити конструкцію з фанери і метала. Якщо прикріпити мотор, вона, можливо, навіть полетить. Креслення і докладні інструкції можна знайти в мережі інтернет. Якщо ви дійсно хочете всерйоз зайнятися авіаційним моделюванням, вступите в гурток юних авіалюбителів. Там вас навчать всім премудростям цієї галузі.
Корисна порада
Тепер, маючи інформацію для роздумів, ви можете вибрати будь-який з запропонованих варіантів або придумати щось своє. Не має значення, яким чином будете збирати свій перший літальний апарат, головне, що таким чином ви наблизитесь до неба і своєї заповітної мрії.