Як звести друк.

Зводити друк з документів технічним шляхом можна різними способами. Все залежить від виду документа або розташування самої печатки. Дуже просто зводити друк при можливості редакції документа, але значно складніше, якщо документ - це лише відскановане зображення.
Інструкція
1
Найпростіше ліквідувати друк , коли є документ в електронному вигляді і якщо вона накладена на нього за допомогою спеціальної програми (або додаток до програми). У такому випадку достатньо скористатися тим додатком, яким вона була нанесена і потім просто стерти як звичайну букву.
2
Важче зводити друк на документі, якщо він являє собою відскановану копію в формі зображення (формати: jpg, png і т.д.). В такому випадку є кілька варіантів звести друк .
3
Найбільш простий варіант звести друк з зображення - це обрізати документ за допомогою програми - переглядача зображень. До такого заходу слід вдатися, якщо зняття печатки не зачіпає документ в цілому. Зробити це досить просто. Потрібно лише виділити область документа (без печатки) та натиснути «вирізати виділене», а потім вибрати пункт «Вставити», таким чином, зображення позбудеться друку.
4
Коли обрізання друку з основного документа неможливо, оскільки навпроти неї є додаткові пункти (наприклад «підпис» або що-небудь інше) або подібне обрізання не залишить місця для нової печатки, потрібно робити все інакше. Якщо документ являє собою стандартний вид, а друк знаходиться окремо, то можна скористатися стандартною програмою вхідної в комплект Windows. Називається вона Paint і розташована за адресою: Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint. Після того як ви відкрили цей простенький графічний редактор, потрібно завантажити туди зображення, потім за допомогою інструменту «вибір кольорів» підібрати основний фон на документі (як правило, основний фон - білий) і обережно замалювати друк .