Як зробити з бісеру сердечко. Як зробити сердечко з бісеру.

Зробити сердечко з бісеру можна за допомогою найпоширенішою техніки виконання бісерних виробів з використанням дроту - паралельного нанизування. Цей метод досить простий, але при цьому дозволяє створювати прикраси та фігурки будь-якої складності.
Вам знадобиться
  • Червоний бісер, латунний дріт
Інструкція
1
Паралельне нанизування виконується двома кінцями однієї дроту. Можна використовувати і нейлонову нитку, але все-таки краще, якщо це буде латунний дріт.
2
На шматок дроту наберіть дев'ять червоних намистин і розмістіть їх посередині дроту. Один з кінців дроту Протягніть через п'ять дальніх від нього бісерин назустріч іншого кінця. Після цього затягніть кінці дроту так, щоб вони були однаковими по довжині. Перші два ряди сплетені. У першому - 4 намистини, у другому - 5. Схему можна позначити як 4-5.
3
Тепер потрібно набрати на один кінець дроту шість намистин. Інший кінець дроту потрібно пропустити через них в протилежному напрямку. Отже, перші три ряди готові. Схему можна позначити так: 4-5-6.
4
Усі наступні ряди потрібно виконувати, як третій ряд. Для четвертого, п'ятого, шостого та сьомого ряду потрібно набирати на один кінець дроту по десять бісерин, а другий кінець дроту просмикувати через них в протилежному напрямку.
5
Далі плетіння піде на зменшення. На восьмий ряд треба нанизати дев'ять бісерин. На дев'ятий - вісім намистин. І на заключний десятий ряд - сім бісерин.
6
Загальну схему плетіння сердечка можна записати так: 4-5-6-10-10-10-10-9-8-7.
7
Щоб зробити сердечко однотонним, потрібно використовувати бісер одного кольору. Традиційно - червоний. Але можна додати кольоровий елемент в сердечко . Наприклад, зробити білу окантовку. Тоді намистини потрібно набирати так: 1 ряд - 4 білі; 2 ряд - 1 біла, 3 червоних, 1 біла; 3 ряд - 1 біла, 4 червоних, 1 біла; 4,5,6,7 ряд - 1 та 10-я намистини білі, а решта червоні; 8 ряд - 1 та 9 намистини білі, інші червоні; 9 ряд - 1 і 8 намистини білі, інші червоні; 10 ряд - 7 білих намистин.