Як пов'язати дитині безрукавку. Як зв'язати безрукавку дитині.

В'язана безрукавка є дуже практичною річчю в гардеробі як хлопчиків, так і дівчаток. В'язання її самостійно будь мамі, бабусі, тітки або сестрі принесе величезне задоволення. Кілька практичних порад допоможуть вам у цьому.
Вам знадобиться
  • спиці і пряжа, при цьому спиці повинні відповідати товщині пряжі
Інструкція
1
Для початку розрахуйте потрібну кількість петель, які належить набрати на спиці. Для цього виберіть візерунок в'язання, зв'яжіть зразок розміром 13 см на 13 см (якщо ви хочете зв'язати безрукавку з тонкої пряжі, достатньо набрати 50 петель, з середньої - 40 петель, з товстої - 30 петель). В кінці закрийте петлі, при цьому сильно їх не затягуючи.
2
Для розрахунку петель в центрі зразка виділіть квадрат 10 см на 10 см і підрахуйте кількість в ньому рядів по вертикалі і петель по горизонталі. Тепер для того, щоб дізнатися, скільки петель в 1 см, потрібно розділити отриману кількість петель в рядку на 10 см, а далі отримане число помножте на необхідну ширину вироби. Кількість петель, яке вийшло, наберіть на спиці.
3
Для вив'язування спинки наберіть на спиці петлі і в'яжіть до пройми по вибраному візерунку в залежності від необхідної довжини виробу. Для того щоб вийшла пройма, закрийте з кожного боку 5-10 разів по одній петлі (залежно від розміру безрукавки). Довяжіте до кінця і закрийте петлі.
4
Передню частину до горловини в'яжіть таким же способом як спинку. Далі для формування «V» -образного вирізу горловини закрийте центральну петлю і в'яжіть обидві частини окремо, збавляючи по одній петлі з внутрішньої сторони на кожному непарному ряду.
5
Починайте з плечових швів збирати виріб, а потім з'єднайте спинку з передньою частиною, починаючи знизу.
6
Ви можете прикрасити виріб, зробивши окантовку на проймах і горловому вирізі. Для цього наберіть і пров'яжіть 2 см гумку 2х2 по всій довжині пройм, з'єднайте кінці. Також зробіть і з вирізом.