Як зшити бере з хутра. Як зшити хутряної бере будинку.

Красиві головні убори прикрашають образ жінки. Вдало вибраний хутряної бере може підкреслити ваші достоїнства й сховати недоліки. Берети завжди були і залишаються в моді. Найбільш цікаві берети з хутра . А такі берети не обов'язково купувати, так як їх можна виготовити самостійно.
Вам знадобиться
  • - хутряні шкурки;
  • - основа-колодка;
  • - підкладкова тканина;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку вибирайте вподобаний матеріал. Для цього необхідно правильно підібрати шкурки і вибрати хутро. Внутрішні частини повинні все бути менше зовнішніх частин, щоб при зшиванні розміри шва могли компенсувати цю різницю. Перед зшиванням частини викрійки зробіть позначки, за якими будете робити це.
2
Щоб бере мав закінчений вигляд і тримав форму, виконуйте його на підкладці. Спочатку беріть ковпак-основу (з фетру або ватину), потім зволожуйте його і набивайте на колодку, після ставте на висушування. Потім трохи зволожуйте і розтягуйте шкурку. Розташовуючи на колодці, малюйте ручкою по мездре місце заднього шва. Напрямок волоса йде обертом голови. Якщо довжини шкурки не вистачатиме, щоб обернути цілу колодку, тоді вставте в шов хвостик.
3
На беретку з норки звичайно йде самець, так як він більше. Обрізайте рівно місце шва і зшивайте, після чого знову добре зволожуйте. Дайте пролежав, потім вже натягайте на колодку, закріплюйте гвоздиками по низу. Якщо ширини шкурки не вистачає, щоб добре підтягнути, тоді до процесу набивання по довжині шкурки пришивайте будь-яку смужку тканини, за яку можна буде потягнути шкурку вниз. Потім знову сушіть і знімайте з колодки, сноравлівайте низ, в кінці пришивайте размерную тасьму, а також підкладку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U_LEJlHDgE4
Хутро вже довгий час не виходить з моди. З настанням холодів одні жінки окупують магазини, намагаючись знайти підходяще хутряний виріб, а інші просто шиють його самостійно. Зшити хутряної бере не так складно, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Швейна машинка, хутро, нитки, швейні голки і форма.
Інструкція
1
Розшукайте в журналах або в інтернеті підходящу викрійку берета. Також можна накреслити викрійку самостійно. Для цього зніміть мірки - окружність голови, глибину берета. Побудуйте викрійку на міліметрівці.
2
Розкроїте бере згідно викрійці. При розкрої враховуйте напрям ворсу. Також розкроїте підкладкову тканину, враховуйте припуски на шви.
3
Сколите всі деталі шпильками. Це не дозволить зміщуватися сточуємо верствам. Акуратно стачайте іх.Не варто разутюжіваем припуски по швах. Розправляйте їх кільцями ножиць. Ворсинки, що стирчать із швів, акуратно витягнете голкою.
4
Спочатку зшийте виточки на обох сторонах берета. Робити це потрібно від основи клинів. За допомогою ножиць розгладьте шви.
5
Сшейте деталі разом на швейній машинці. Але при цьому уважно стежте, щоб шкіра не призбирається і не розтягувалася. В даному хутряному виробі всі шви в результаті повинні зійтися в центрі.
6
Змітайте і зшийте всі деталі з підкладкової тканини.
7
Потім, вивернувши бере на виворіт, підкладіть підклад. При цьому всі шви повинні збігатися. Пришийте подклад до берету акуратним потайним швом. От і все, ваш модний бере готовий. Він служитиме вам довгі роки. А також цей прекрасний аксесуар зможе вигідно підкреслити ваш статус в очах інших людей. Адже з давніх часів хутро вважався символом достатку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U_LEJlHDgE4