Як зробити ремонт підлоги.

Починаючи ремонт в квартирі, багато хто чомусь забувають про стать, а адже його стан грає важливу роль в довгостроковості результату всіх ваших ремонт вих маніпуляцій. Є кілька найпоширеніших проблем, які під силу вирішити самотужки.
Інструкція
1
Часто дошки розсихаються, що призводить до утворення щілин. Зробити ремонт статі з такими дефектами можна за допомогою спеціального складу: вода (400 мл), желатин (50 г), будівельний гіпс (150 г) і деревна стружка (50 р). Замішавши і довівши все до однорідності, відразу ж приступайте до замазування щілин, так як суміш швидко застигає.
2
Чи впорається з тріщинами і невеликими щілинами також допоможе наступна суміш: 4 порції дрібних тирси з'єднайте з однією порцією фарби або лакового покриття.
3
Скрип статі можна усунути, перестелити все покриття або замінивши дошки саме в тих місцях, де він з'явився. У місцях з дефектами просвердлите отвори, в які закачайте монтажну піну. Залишки піни зріжте будівельним ножем, підлогу пофарбуйте. Після застигання скрип зникне.
4
Якщо дошки стали вібрувати, необхідно довгими саморізами притиснути зовнішнє статеве покриття до внутрішнього перекриттю. Рекомендований крок - через кожні 5 см.
5
На старому покритті можна зустріти гниття і зараження комахами. Щоб зробити ремонт статі з такими дефектами, необхідно замінити всі пошкоджені сектора новими дошками. Видаліть за допомогою ножівки всі місця, що потребують заміни, піднявши згнилі дошки за допомогою зубила. Нові дошки, підігнані під потрібний розмір, прибивайте так, щоб не було видно капелюшків цвяхів, тобто під кутом в 45 °. Після замазування шпаклівкою всього статі (для вирівнювання поверхні) приступайте до фарбування.
6
Для ремонт а бетонного статі необхідно спочатку ліквідувати всі зовнішні невеликі недоліки, пройшовшись по поверхні металевою щіткою. Потім необхідно закрити всі щілини і діри цементом. Після покриття латексної грунтовкою підлогу покривається самовирівнюється складом, яких на ринку будівельних матеріалів сьогодні досить багато.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AmouAYEhQ7Q