Як зробити дитячий альбом.

Щоб дитячий альбом був оригінальним, добрим і пам'ятним, найкраще зробити його своїми руками. Звичайно, фотографії, вставлені в звичайний альбом , або добірка для фотокниги, це теж здорово. Але все це не зрівняється з тим, який ви зробите для дитини самі.
Вам знадобиться
  • альбом
  • старі журнали
  • клей
  • фломастери
  • фотографії
Інструкція
1
Визначтеся з матеріалом. Це може бути звичайний альбом для малювання (чим щільніше у нього будуть листи, тим краще), альбом для марок (у нього листи, як картон, і тверда обкладинка, що довговічне ), або магнітний альбом для фотографій (у ньому фотографії поміщаються на щільну клейку папір, а зверху покриваються плівкою).
2
Виберіть тему. Один альбом можна присвятити одній конкретній історії. Наприклад, тому, як малюк народився і виріс. Тому, як дитина все робив в перший раз - перший раз сів, підвівся, пішов, посміхнувся, взяв ложку і т.д. Альбом може бути й цілої казкою. Наприклад, казкою про те, як ваш добрий і сміливий дитина пішла гуляти, зустрів якогось казкового персонажа і допоміг йому ... правильно перейти дорогу, вітатися зі старшими і т.д. В казку можна вплести то вміння, якому на даний момент ви хочете навчити дитину.
3
Зберіть різні непотрібні журнали, листівки, використані дитячі розмальовки. Виріжте з них квіточки, сонечко, дерева, казкових героїв. Всі ці вирізки допоможуть вам в складанні колажу. Центральне місце в ньому будуть займати фотографії. Їх можна залишити і цілими, а можна вирізати тільки потрібне.
4
Розташуйте на аркуші фотографію і вирізки, залишивши місце для підпису. Якщо дитячий альбом буде у вигляді казки, напишіть кілька речень з її змісту. Якщо альбом - хронологія якихось подій, то потрібно вписати в спеціально залишене місце дату. Крім того, можна (і потрібно) написати якийсь супровідний коментар. Це може бути якийсь спогад про час, відображена на фотографії. Можна використовувати чиєсь висловлювання або невеликий віршик.
Корисна порада
Зробіть вручення альбому маленьким святом. Наприклад, влаштуйте чаювання, а потім подаруйте свій подарунок - найкращий і неповторний дитячий альбом, зроблений своїми руками.