Як зробити русалочий хвіст. Де можна купити русалочий хвіст.

Дитяча новорічна ялинка - черговий привід почитати з дитиною казки і пофантазувати на тему карнавального костюма. Готуватися до карнавалу краще заздалегідь, щоб був час зробити костюм оригінальним і красивим. Для дівчинки, наприклад, можна зробити костюм русалоньки.
Вам знадобиться
  • трикотажне полотно
  • корсетная кісточка
  • акрилова фарба сріблястого кольору
Інструкція
1
Для виготовлення Русалчин хвоста потрібно шматок круглов'язані трикотажного полотна (ще його називають «трикотажний панчоха») синього або зеленого кольору. Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося купити такий «панчіх», то можна використовувати звичайне трикотажне полотно. Його треба зшити по довгому краю еластичним швом, на зразок довгої вузької спідниці-труби. Також буде потрібно корсетная кісточка, шматок приблизно в 50 сантиметрів, і акрилова фарба сріблястого кольору.
2
Відміряйте від круглов'язані полотна або зшитою вами труби потрібну довжину (по довжині хвоста) і відріжте, додавши 10 сантиметрів. Обробіть нижній і верхній зріз оверлоком. Верхній зріз (приблизно 7 см) загніть назовні, щоб утворився невеликий «валик». Це буде початок хвоста.
3
Тепер приміряйте хвіст. Приберіть в талії зайве за допомогою виточок і приробити блискавку, або просто вставте в відворот верху гумку.
4
Далі потрібно зробити плавник внизу хвоста. Для цього із залишку трикотажного полотна виріжте дві деталі із згином (згадайте казку або мультфільм - вам потрібно виготовити плавник такої ж форми, як, наприклад, у Аріель). Обробіть оверлоком краю кожної деталі.
5
Потім пришийте плавник до спідниці. Для цього прикладіть кожну деталь плавника до нижнього краю спідниці, одну до передньої частини, іншу - до задньої. Пришиваються до спідниці деталі тільки по верхньому зрізу. Далі зшиваються деталі плавника (з боків), нижній зріз залишається відкритим.
6
В боки плавника вставляються відрізки корсетній кісточки і акуратно зашиваються - так він буде тримати форму.
7
Залишилося намалювати акриловою фарбою на плавці смужки, а на самому хвості - луску або які-небудь візерунки. Хвіст готовий.
Зверніть увагу
Якщо ж описане вище здається занадто складним, або не вистачає часу на шиття, то хвіст можна спорудити з вузькою зеленою або синьою спідниці. З підходящої до неї за кольором і фактурою тканини викроюється плавник і далі пришивається по інструкції.
Корисна порада
Для верху карнавального костюма можна використовувати звичайну білу футболку або топ відповідного кольору.