Як поміняти дозвіл монітора. Як бачиш поміняла.

Рано чи пізно перед будь-яким користувачем постає питання про зміну дозволу екрану. Це може статися після неправильного виходу з гри або через бажання більш чітко бачити, що відбувається на екрані. Перш ніж розбиратися в цьому процесі, спочатку визначимося, що це таке, і за що вона відповідає.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Дозвіл екрану відповідає за чіткість відображення об'єктів, тобто ярликів, тексту, картинок, відео, вікон і т.д. Воно вимірюється в пікселях і залежить від параметрів монітора. Якщо користувач хоче працювати з комфортом для свого зору, то він просто зобов'язаний вміти міняти дозвіл екрана.
2
Для того щоб поміняти дозвіл натисніть один раз правою кнопкою миші на вільне місце на робочому столі і перейдіть в пункт «Властивості». З п'яти відкрилися вкладок: "Теми", "Робочий стіл", "Заставка", "Оформлення", "Параметри", виберіть останню і за допомогою повзунка виберіть найбільш зручне для вашої роботи і підходяще до монітора значення.
3
Як бачите, поміняти дозвіл не так вже й складно, але зате ви забезпечите собі комфорт під час користування комп'ютером. В цілому можна сказати, що зміна дозволу екрану однотипна практично в кожній операційній системі.
Хоча отримання дозволу на роботу в РФ громадянином СНД законним шляхом досить просто, пропозиція на ринку нелегальних послуг такого плану, особливо в мегаполісах, дуже велике. Тому є небезпека, що пред'явлений претендентом на документ виявиться підробленим. Швидко перевірити його справжність можна на офіційному сайті ФМС РФ.
Вам знадобиться
  • Відомості, що містяться в дозволі на роботу: номер і серія самого документа і бланка, на якому той виписаний, вид діяльності та номер паспорта іноземця та особи без громадянства.
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку офіційного сайту ФМС Росії. Пройдіть по посиланню «Перевірка документів» (крайня праворуч під «шапкою» сторінки). Потім виберіть у числі запропонованих посилань «Перевірка дійсності дозволів на роботу і патентів іноземних громадян».
2
в відкрилася формі виберіть зі списку вид перевіряється документа - дозвіл на роботу .Введіте у відповідні поля всі необхідні дані: серія та номер документа (поруч з фото , над особистими даними, серія являє собою цифровий код суб'єкта Федерації, в якому видано дозвіл, наприклад в Москві - 77), бланка, на якому він виписаний (в лівому нижньому куті), вид діяльності та номер паспорта його обладателя.Затем введіть цифровий код перевірки і натисніть кнопку «Відправити запит».
3
Якщо документ в базі не значиться, значить, він підроблений, і приймати його володаря на роботу НЕ следует.Однако для страховки зробіть офіційний письмовий запит в своє регіональне управління ФМС із зазначенням всіх перерахованих в попередньому кроці реквізитів документів і прізвища, імені та по батькові (за наявності) його володаря і проханням повідомити, чи є документ справжнім. Відповідь нагоді, якщо претендент вирішить оскаржити ваш відмову в роботі в суді. Це, звичайно, малоймовірно (юридично грамотна людина, швидше за все, сам не скористається сумнівними послугами), але підстрахуватися ніколи не зайве.