Як поліпшити витривалість.

Витривалість - це здатність людини протистояти фізичним навантаженням і м'язового стомлення в процесі активної фізичної діяльності. Малюки не народжуються витривалими, ця здатність формується при тривалих тренуваннях.
Інструкція
1
Найпростішим вправою на витривалість є стрибки на скакалці. Ця вправа допомагає розвитку практично всіх м'язів. Бажано виконувати стрибки кожен день, поступово довівши їх до ста-ста тридцяти в хвилину.
2
В зимову погоду обов'язково катайтеся на лижах, хоча б по годині в день. Лижні прогулянки благотворно впливають на дихальну систему. Уміння правильно дихати дуже важливо при всіх фізичних вправах.
3
Здійснюйте пробіжки на довгі дистанції. При цьому краще бігти повільно. Це найкраща вправа для формування загальної витривалості і для зміцнення дихальної та серцево-судинної системи. Коли дистанція буде пройдена, бажано якийсь час не пити.
4
На думку багатьох, найбільш ефективним вправою для розвитку витривалості є плавання. Цей вид спорту гармонійно розвиває практично всі м'язові групи.
5
Спортивна ходьба і просто шагание на місці є дуже важливими вправами на всіх етапах тренувань. Довготривалі піші прогулянки - це кращий спосіб досягнення загальної фізичної натренованості. Шагание виконуйте шляхом вставання на гімнастичну лавку і спуску з неї на підлогу. Вправа бажано повторювати багаторазово. В перервах між блоками вправ виконуйте розминку для черевного преса або для рук.
6
Після освоєння найбільш простих вправ переходите до віджимань. Поступово збільшуйте кількість жимів до максимуму.
7
Непогано буде, якщо ви запишіться в яку-небудь спортивну секцію. Будь-які групові фізичні заняття дуже допомагають розвитку витривалості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LD9gwtnOdLU
Зверніть увагу
Все буде марно, якщо ви п'єте алкоголь або курите. В першу чергу, відмовтеся від шкідливих звичок.
Корисна порада
Найбільш правильно виконуватиме всі в комплексі. Звичайно, дуже швидко витривалість розвинутися не зможе, але результат, безсумнівно, буде видно.