Як зшити янголятка.

Ангелочки. Ці зворушливі фігурки ви можете зшити до Різдва або Великодня. Вони будуть сидіти з вами за святковим столом, висіти на ялинці або ховатися під нею в якості подарунка. Без цих символів світлих християнських свят урочистості не буде торжеством. Тому пропонуємо зробити вам янголят своїми руками, і ще задовго до свята відчуття дива оселиться в вас.
Вам знадобиться
 • - трикотаж тілесного кольору;
 • - синтепон;
 • - бусинки чорні і золотисті;
 • - тюль;
 • - органза ;
 • - нитки для шиття та муліне золотистого (або жовтого) кольору;
 • - дріт;
 • - клей ПВА;
 • - тонка церковна свічка.
Інструкція
1
З трикотажу скроїти деталі голови, тулуба, рук і ніг, довільно, на ваш смак. Спочатку зробіть головку ангела. Зшийте деталі голови, набийте синтепоном. Очі зробіть з чорних намистин, протягнувши нитку з обличчя і закріпивши на потилиці. Тонкими нитками вишийте вії, рот. Намалюйте чорним фломастером дві точки - це буде ніс. При бажанні можна намалювати рум'янець на щічках справжніми косметичними рум'янами.
2
Зробіть кучері. Для цього намотайте на стержень по всій довжині золотисте муліне, а потім змочіть розчином: 1 частина клею ПВА і 3 частини води. Коли підсохне, обережно вийміть стрижень. Зробивши необхідну кількість кучериків, пришийте або приклейте їх до голови.
3
Набейте синтепоном тулуб, руки і ноги. На місці кріплення рук просмикніть в тулуб дріт. Пришийте руки, попередньо протягнувши дріт. Пришийте ноги до тулуба. Нехай вільно «бовтаються».
4
Сукня ангелу зшийте з тюлю. Воно повинно бути довгим і розширюється донизу, рукава повинні бути з широкими обшлагами. Прикрасьте плаття золотими намистинками по коміру і одягніть ангела.
5
Крила зробіть з органзи. Виріжете з неї крила довільної форми, перехопите посередині як бантик. Потім накрахмальте в тому ж розчині клею ПВА або іншим відповідним способом, надайте потрібну форму і висушіть. Пришийте крильця ангелика до спини.
6
З'єднайте руки ангела перед собою, прикріпіть нитками шматочок свічки. Ваш ангел готовий.
Відомо, що всі діти - ангели, але тільки в Новий рік і Різдво представляється нагода одягнути свого ангела в підходящий костюм з білими крилами і золотим німбом.
Вам знадобиться
 • - парча сріблястого кольору для сорочки;
 • - оксамит блакитного кольору для обробки;
 • - шовк білого кольору для каптана;
 • - золота тасьма;
 • - золотистий трикотаж для чобітків;
 • - тонка дріт;
 • - ободок для волосся.
Інструкція
1
Сшейте нижню сорочку для костюм а ангела : візьміть сріблясту тканину (парча, тафта), зшийте просту пряму сорочку з прямими рукавами, вузькою горловиною, розрізом горловини на спинці і розрізами в бічних швах знизу до коліна. Для обробки подолу, горловини і манжет візьміть широку оксамитову стрічку, по верхньому краю стрічки виріжте хвилястий край, пришийте обробку, звузивши наскільки можливо рукав внизу.
2
Сшейте каптан з білого шовку або атласу, він надягає зверху, тому повинен бути широким. Для каптана викроїте п'ять прямокутників - спинка, дві полички, два рукави (рукава робляться коротше, ніж у сорочки). Зшийте і обробіть зрізи рукавів, полички і поділ широкої золотистої тасьмою.
3
Сшейте з м'якої щільної тканини золотистого кольору (трикотаж, штучний оксамит) чобітки за формою гольф. Вгорі зробіть розріз і зробіть дірочки для шнурків, виріжте підошви зі штучної шкіри і приклейте, або пришити до чобітків.
4
Зробіть широкий пояс із блакитного оксамиту, до кінців пояса пришийте пензлика з золотої тасьми. Виготовте крила з тонкого дроту, обтягнутою білою сітчастої тканиною, крила розпишіть золотою фарбою.
5
Прикріпіть крила до костюм у: викроїте дублюючу спинку каптана, але не на всю довжину, а приблизно до пояса. Проклейте її щільним флізеліном, зробіть прорізи в районі лопаток, вставте крила і міцно пришийте.
6
Прикріпіть крила іншим способом: зробіть кільце з білого шнура, перекрутите його посередині, пришийте крила до шнура на рівній відстані від згину, щоб вони опинилися в районі лопаток, надягайте зверху на костюм, продевая руки в кільця.
7
Зробіть німб: зігніть дріт у формі круга, обтягніть сітчастої тканиною і зафарбуйте золотою фарбою. Підберіть тонкий обідок під колір волосся, щоб він був непомітний. Прикріпіть клеєм німб до обідка.