Як зробити укіс з пластика. Як зробити відкоси з пластику відео.

Для того щоб зробити внутрішній укіс з пластика зовсім необов'язково бути професіоналом. Без допомоги фахівця і при мінімальних фінансових і тимчасових витратах ви зможете отримати рівний і красивий пластиковий укіс для вікон.
Вам знадобиться
 • Смуга пластика довжиною 6 м і товщиною 8 мм.
 • Стартова смуга (П-подібна).
 • Смуга пластика F-подібного виду.
 • Дерев'яні рейки (10-15 мм завтовшки).
 • Рівень.
 • Скоби, степлер.
 • Саморези- "клопи".
 • Мінеральна вата.
 • Перфоратор або дриль.
 • Ножиці або ніж по металу.
 • Самонарізи (95 мм від 10 шт.).
 • Білий силікон.
Інструкція
1
«Сховайте» вікна і підвіконня під захисною плівкою, щоб випадково не пошкодити їх.
2
По периметру укіс ов набийте дерев'яні рейки. Для цього нам знадобляться саморізи. В ідеалі, рейка повинна йти врівень до стіни і не виступати. Потім, за допомогою дриля або перфоратора закріпіть рейки безпосередньо до стіни. Звертаємо вашу увагу, що рейки повинні кріпиться строго вертикально. Це є обов'язковою умовою красивих укіс ів. Щоб добитися ідеальної вертикалі, використовуйте рівень.
3
Набейте по зовнішньому краю пластикового вікна стартову смугу за допомогою саморезов- "клопів". Для отримання рівної лінії, попередньо отчертите за допомогою рівня ліву і праву вертикаль, і також верхню горизонталь. Намагайтеся, щоб внутрішній край стартової смуги прилягав якомога щільніше.
4
Набейте F-подібну смужку пластика. Потім кріпите цю смужку за допомогою степлера до дерев'яної реї. Кріплення здійснюється в одну з двох паралельних смуг.
5
Встановлюємо пластик: вставляємо його в стартову смугу на дальньому краї укіс а, для утеплення закладаємо шар мінеральної вати і поміщаємо пластик в F-смугу.
6
За допомогою білого силікону (саме білого, а не прозорого) затріть неідеальні стики пластика.
Зверніть увагу
Від правильної установки укосів в чому залежить «погода в домі». Через відкоси може йти до 40% тепла.
Правильно облаштовані відкоси захищають від проникнення холодного повітря зовні (при несумлінному монтажі) і надають вікна закінчений вигляд, привабливий в естетичному плані.
Спочатку необхідно ретельно оглянути місця сполучення віконних коробок і стіни, щоб переконатися, що щілини відсутні, все добре заповнене піною. Якщо це не так, то необхідно провести повторне запенивание і тільки на наступний день, після обрізків надлишків піни, приступити до облаштування відкосів.

Зовнішні укоси

Попередньо огляньте прилеглу стіну; якщо є серйозні відколи, тріщини, то їх необхідно вирівняти за допомогою цементно-піщаного (1: 3) розчину. Далі висохлі відкоси обробіть грунтовкою. Зовнішню обробку рекомендується проводити атмосферостійкою шпаклівкою, причому в 2 шари: спочатку йде стартовий склад, потім фінішний. Коли перший шар висохне, накладіть черговий шар грунту. Для оформлення чітких кутів в укосах використовуйте перфорований куточок. На заключному етапі пофарбуйте відкоси фарбою, призначеної для зовнішніх робіт. Як бюджетний варіант, можлива обробка укосів тільки піщано-цементною сумішшю. Такий варіант особливо виправданий, якщо стіна занадто нерівна.

Внутрішні укоси

Найбільш простий спосіб - обробка за допомогою пластику (кріплення виробляється на ту ж піну, в ході монтажу вікна). В якості пластикових укосів використовуються сендвіч-панелі і профілі. Спочатку на дерев'яних рейках (можна використовувати дюбелі) за допомогою саморізів фіксується стартовий профіль. На рейку за допомогою степлера кріпиться пластиковий куточок. Тепер на підготовлені панелі потрібного розміру надіньте заглушки і вставте в профіль (куточки). В цьому випадку відкоси виглядають ідеально рівними, блискучими. Проте з часом на них з'являється жовтизна, особливо, якщо вікна виходять на південь, схід. Тому найбільш надійної вважаються 2 інших варіанти обробки: за допомогою гіпсокартону або штукатурки. Для того, щоб обробити укоси ГКЛ, підготуйте стіни, вирівнявши їх і покривши ґрунтовкою. Наріжте листи потрібного розміру, переконайтеся, що вони будуть закріплені за рівнем і приклейте на спеціальний клей. При цьому спочатку фіксуються бічні панелі, потім - верхній лист. Оздоблення проводиться за допомогою шпаклівки і малярських уголков.Отделка за допомогою штукатурки обійдеться дешевше, але тут необхідний певний досвід роботи з цементними розчинами. Перед оштукатурюванням покрийте стіни ґрунтовкою, після її висихання приготуйте штукатурну суміш. Якщо нарощувати стіни не потрібно, то нанесіть на них розчин за допомогою шпателя. При обробці верхнього укосу використовуйте штукатурну сітку, а для отримання рівного кута - малярний куточок. Коли штукатурка висохне, покрийте її шаром грунтовки, а потім пофарбуйте.